Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 16 мамырдағы № 19 "Қобда ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2017 жылғы 19 маусымдағы № 97 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 шілдеде № 5604 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 наурыздағы № 305 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 16.03.2020 № 305 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің деректемелерінде, атауында, мәтіні бойынша орыс тілінде "Хобдинского", "Хобдинском", "Хобдинский" сөздері "Кобдинского", "Кобдинском", "Кобдинский" сөздерімен ауыстырылды, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді – Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 22.12.2017 № 129 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 56 бабының 1-тармағының 4) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 16 мамырдағы № 19 "Қобда ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4956 тіркелген, 2016 жылғы 17 маусымдағы аудандық "Қобда" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
18 тармақтың бірінші абзацы келесідей жаңа редакцияда жазылсын:
"18. Осы Қағидалардың 8 тармағының 1), 3), 4) тармақшаларында көрсетілген адамдарға ай сайынғы әлеуметтік көмек алушылардың өтініштері талап етілмей көрсетіледі, 8 тармағының 2), 5) тармақшалары бойынша өтініш жасаған адамдар өтінішке қоса келесідей құжаттарды тапсырады.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессияның төрағасы
Аудандық мәслихат хатшысы
С.Мендігарин Ж. Ерғалиев
Ақтөбе облысының жұмыспен
қамтуды үйлестіру және әлеуметтік
бағдарламалар басқармасының
басшысы
Қ.Отаров

О внесении изменения в решение районного маслихата от 16 мая 2016 года № 19 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Кобдинском районе"
Решение маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 19 июня 2017 года № 97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 июля 2017 года № 5604. Утратило силу решением Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 16 марта 2020 года № 305
Сноска. Утратило силу решением Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 16.03.2020 № 305 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В реквизитах, заголовке, по тексту решения на русском языке слова "Хобдинского", "Хобдинском", "Хобдинский" заменены словами "Кобдинского", "Кобдинском", "Кобдинский", текст на казахском языке не меняется решением маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 22.12.2017 № 129 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 16 мая 2016 года № 19 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Кобдинском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4956, опубликованное 17 июня 2016 года в районной газете "Кобда") следующее изменение:
абзац первый пункта 18 изложить в следующей новой редакции:
"18. Ежемесячная социальная помощь лицам, указанным в подпунктах 1), 3), 4) пункта 8 настоящих Правил оказывается без истребования заявлений от получателей, лицам указанным в подпунктах 2), 5) пункта 8, обратившиеся заявители представляют заявление с приложением следующих документов.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Секретарь районного маслихата
С.Мендигарин Ж. Ергалиев
Руководитель управления
координации занятости и
социальных программ
Актюбинской области
К. Утаров