Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 50 "2017-2019 жылдарға арналған Қобда ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2017 жылғы 18 шілдедегі № 104 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 шілдеде № 5618 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ескерту. Шешімнің деректемелерінде, атауында, мәтіні бойынша және қосымшада орыс тілінде "Хобдинского", "Хобдинский" сөздері "Кобдинского", "Кобдинский" сөздерімен ауыстырылды, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді – Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 22.12.2017 № 129 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9, 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 50 "2017-2019 жылдарға арналған Қобда ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5218 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 23 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "4 456 835" сандары "4 454 915" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша - "4 041 835" сандары "4 039 915" сандарымен ауыстырылсын;
тармақшасында:
шығындар - "4 500 615,4" сандары "4 498 695,4" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
үшінші абзацта:
"4 942" сандары "4 212" деген сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
"12 896" сандары "11 619" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"54 194" сандары "53 431" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта:
"204 353" сандары "217 179" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта:
"9 000" сандары "5 500" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацта:
"106 512" сандары "99 401,5" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"елді мекендердегі өрттерді, дала өрттерін сөндіру бойынша өрт сөндіру бекеттерін ұйымдастыруға – 1 887 мың теңге;
робототехника бойынша элективті курс үшін жабдықтар сатып алуға – 6 000 мың теңге;
8 тармақта:
үшінші абзацта:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 50 "Об утверждении бюджета Кобдинского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 18 июля 2017 года № 104. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 июля 2017 года № 5618. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сноска. В реквизитах, заголовке, по тексту и в приложении решения на русском языке слова "Хобдинского", "Хобдинский" заменены словами "Кобдинского", "Кобдинский", текст на казахском языке не меняется решением маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 22.12.2017 № 129 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 9, 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 50 "Об утверждении бюджета Кобдинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5218, опубликованное 23 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "4 456 835" заменить цифрами "4 454 915";
в том числе по:
поступлениям трансфертов - цифры "4 041 835" заменить цифрами "4 039 915";
в подпункте 2):
затраты - цифры "4 500 615,4" заменить цифрами "4 498 695,4";
в пункте 7:
в абзаце третьем:
цифры "4 942" заменить цифрами "4 212";
в абзаце пятом:
цифры "12 896" заменить цифрами "11 619";
в абзаце шестом:
цифры "54 194" заменить цифрами "53 431";
в абзаце восьмом:
цифры "204 353" заменить цифрами "217 179";
в абзаце девятом:
цифры "9 000" заменить цифрами "5 500";
в абзаце десятом:
цифры "106 512" заменить цифрами "99 401,5";
дополнить абзацами следующего содержания:
"на организацию пожарных постов по тушению степных пожаров, а также пожаров в населенных пунктах – 1 887 тысяч тенге";
"на приобретение оборудования для элективного курса по робототехнике – 6 000 тысяч тенге";
в пункте 8:
в абзаце третьем:

"30 706" сандары "21 453,5" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Аудандық мәслихат хатшысы
М.Шарипов Ж.Ерғалиев
Қобда аудандық мәслихатының 2017 жылғы 18шілдедегі № 104 шешіміне қосымша
Қобда аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 50 шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған Қобда ауданның бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. Кірістер

цифры "30 706" заменить цифрами "21 453,5".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Секретарь районного маслихата
М.Шарипов Ж.Ергалиев
Приложение к решению Кобдинского районного маслихата от 18 июля 2017 года № 104
Приложение 1 к решению Кобдинского районного маслихата ьот 23 декабря 2016 года № 50
Бюджет Кобдинского района на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы