Қобда ауданының Бұлақ ауылдық округінің Әлия ауылындағы көшені қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Бұлақ ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 11 қаңтардағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қаңтарда № 5254 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасындағы әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4)-тармақшасына сәйкес, Ақтөбе облысының әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 2 қорытындысы негізінде және Әлия ауылының тұрғындарының пікірін ескере отырып, Бұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда ауданының Бұлақ ауылдық округінің Әлия ауылындағы Ю. Гагарин" көшесі "Мерғали Үдербаев" есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бұлақ ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы
Б. Айдосов

О переименовании улицы села Алия Булакского сельского округа Кобдинского района
Решение акима Булакского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 11 января 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 января 2017 года № 5254
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 8 декабря 2016 года № 2 и учитывая мнения жителей села Алия, аким Булакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Ю. Гагарин" в селе Алия Булакского сельского округа Кобдинского района именем "Мерғали Үдербаев".
2. Контроль заисполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Булакского сельского округа
Б. Айдосов