Мәртөк аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 49 "2017-2019 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 наурыздағы № 62 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 наурызда № 5360 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 104 бабының 5 тармағына және 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 49 "2017-2019 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 5210, 2017 жылғы 2 ақпанда "Мәртөк тынысы" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"4 184 121" цифрлары "4 311 251" цифрларымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"3 581 121" цифрлары "3 708 251" цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"4 184 121" цифрлары "4 403 269,7" цифрларымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті)
"- 42 220" цифрлары "- 134 238,7" цифрларымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
"42 220" цифрлары "134 238,7" цифрларымен ауыстырылсын;
7 тармақ:
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"жартылай стационарлық жағдайда қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызмет көрсетуге – 2 451 мың теңге";
"үйде қызмет көрсету жағдайында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызмет көрсетуге – 5 779 мың теңге";
8 тармақта:
екінші абзацтағы:
"71 997" цифрлары "85 061" цифрларымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Хазірет орта мектебінің күрделі жөндеуіне – 24 435 мың теңге";
"Қазан негізгі мектебінің күрделі жөндеуіне – 50 181 мың теңге";
"Мәртөк ауылы жолдарының орташа жөндеуіне – 20 000 мың теңге";
"еңбекақыны ішінара субсидиялауға – 578 мың теңге";

О внесении изменений и дополнений в решение Мартукского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 49 "Об утверждении бюджета Мартукского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Мартукского района Актюбинской области от 10 марта 2017 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 марта 2017 года № 5360. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 49 "Об утверждении бюджета Мартукского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5210, опубликованное 2 февраля 2017 года в газете "Мәртөк тынысы") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "4 184 121" заменить цифрами "4 311 251", в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры "3 581 121" заменить цифрами "3 708 251";
в подпункте 2):
затраты
цифры "4 184 121" заменить цифрами "4 403 269,7";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифры "- 42 220" заменить цифрами "-134 238,7";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифры "42 220" заменить цифрами "134 238,7";
пункт 7:
дополнить абзацами следующего содержания:
"на оказание специальных социальных услуг престарелым и инвалидам в условиях полустационара – 2 451 тысяч тенге";
"на оказание специальных социальных услуг престарелым и инвалидам в условиях на дому – 5 779 тысяч тенге";
в пункте 8:
в абзаце втором:
цифры "71 997" заменить цифрами "85 061";
дополнить абзацами следующего содержания:
"на капитальный ремонт Хазретовской средней школы – 24 435 тысяч тенге";
"на капитальный ремонт Казанской основной школы – 50 181 тысяч тенге";
"на средний ремонт дорог села Мартук – 20 000 тысяч тенге";
"на частичное субсидирование заработной платы – 578 тысяч тенге";

"кадрларды кәсіби даярлауға – 4 392 мың теңге";
"жұмысшы кадрларға қысқа мерзімді кәсіби оқытуға – 6 250 мың теңге".
2. Осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық
мәслихаттың сессия төрайымы
М. Тұрлығұлова
Мәртөк аудандық
мәслихат хатшысы
Ә. Әлмұхамбетов
2017 жылғы 10 наурыздағы № 62 Мәртөк аудандық мәслихаттың шешіміне 1 Қосымша

"на профессиональную подготовку кадров – 4 392 тысяч тенге";
"на краткосрочное профессиональное обучение рабочим кадрам – 6 250 тысяч тенге".
2. Приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Мартукского районного маслихата М. Турлыгулова
Секретарь Мартукского районного маслихата А. Альмухамбетов
Приложение 1 к решению Мартукского районного маслихата от 10 марта 2017 года № 62

51 825,3
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
129 879,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
129 879,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 751,0
004
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
16 729,0
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
26 028,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
209,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16 387,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
59 775,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
307 218,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
51 094,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
42 364,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
400,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
29 418,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
12 546,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8 730,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
8 730,0
2
Әлеуметтiк көмек
230 534,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
230 534,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
104 466,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 893,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
64 736,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
266,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
24 666,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
18 236,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12 771,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
25 590,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25 590,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

51 825,3
9
Прочие услуги в области образования
129 879,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
129 879,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10 751,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
16 729,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
26 028,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
209,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16 387,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
59 775,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
307 218,0
1
Социальное обеспечение
51 094,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
42 364,0
005
Государственная адресная социальная помощь
400,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
29 418,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
12 546,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
8 730,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
8 730,0
2
Социальная помощь
230 534,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
230 534,0
002
Программа занятости
104 466,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 893,0
006
Оказание жилищной помощи
500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
64 736,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
266,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24 666,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
18 236,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
12 771,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
25 590,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25 590,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

16 231,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
16 231,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 270,0
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бiр түрден екiншiсiне ауыстыру жөнiндегi жұмыстар
196,0
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
2 644,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 829,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
292,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
14 113,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
14 113,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
14 113,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23 393,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23 393,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
23 393,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8 493,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
14 900,0
12
Көлiк және коммуникация
71 131,0
1
Автомобиль көлiгi
71 131,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
32 535,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 535,0
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
30 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
38 596,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
38 596,0
13
Басқалар
45 072,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
7 005,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
7 005,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 440,0
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
265,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

16 231,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
16 231,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10 270,0
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
196,0
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
2 644,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2 829,0
007
Капитальные расходы государственного органа
292,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
14 113,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
14 113,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
14 113,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23 393,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23 393,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
23 393,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8 493,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
14 900,0
12
Транспорт и коммуникации
71 131,0
1
Автомобильный транспорт
71 131,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
32 535,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
2 535,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
30 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
38 596,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
38 596,0
13
Прочие
45 072,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
7 005,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
7 005,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
6 440,0
003
Поддержка предпринимательской деятельности
265,0
004
Капитальные расходы государственного органа