Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Хазірет ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 13 шілдедегі № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 шілдеде № 5612 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Хазірет ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 13 наурыздағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Хазірет ауылдық округі әкімінің 13.03.2018 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы Министрінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 7-1/587 бұйрығымен бекітілген Ветеринариялық (ветеринариялық - санитариялық) қағидалардың (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11940 болып тіркелген) 1098, 1099 тармақтарына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Мәртөк аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринарлық–санитарлық инспекторының 2017 жылғы 28 маусымдағы № 11-3/394 ұсынысы негізінде Хазірет ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк ауданы Хазірет ауылдық округі Хазірет және Жездібай ауылдары тұрғындарының ірі қара малдары табынының арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі М. Дүйсенов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Хазретовского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 13 июля 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 июля 2017 года № 5612. Утратило силу решением акима Хазретовского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 13 марта 2018 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Хазретовского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 13.03.2018 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответсвии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоупралении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", пунктами 1098, 1099 Ветеринарных (ветеринарно-санитарные) правил, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан № 7-1/587 от 29 июня 2015 года (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11940) и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Мартукской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 июня 2017 года № 11-3/394, аким Хазретовского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с выявлением болезни бруцеллез среди стада крупного рогатого скота жителей сел Хазретовка и Жездибай Хазретовского сельского округа Мартукского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа М. Дуйсенов