Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 56 "Мұғалжар ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 наурыздағы № 73 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 сәуірде № 5404 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 56 "Мұғалжар ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5219 тіркелген, 2017 жылдың 30 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер
"10 316 423" деген сандары "11 183 466" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі бойынша
"1 774 423" деген сандары "2 641 466" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
"10 316 423" деген сандары "11 215 027,2" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшасында
таза бюджеттік кредит беру
"608 951" деген сандары "608 954" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер
"621 561" деген сандары "621 564" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшасында
бюджет тапшылығы
"-608 951" деген сандары "-640 515,2" деген сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшасында
бюджет тапшылығын қаржыландыру
"608 951" деген сандары "640 515,2" деген сандарына ауыстырылсын;
7 тармақта:
он екінші абзацта:
"100 000,0" деген сандары "145 000,0" сандарына ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он төртінші абзацпен толықтырылсын:
"Қандыағаш қаласындағы 5-қабатты 60-пәтерлік жалдамалы коммуналдық тұрғын үй құрылысына - 326 012,0 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он бесінші абзацпен толықтырылсын:
"Қандыағаш қаласындағы 5-қабатты 60-пәтерлік жалдамалы коммуналдық №1 тұрғын үй құрылысына - 348 849,0 мың теңге;";
8 тармақта:
екінші абзацта:
"205 539,0" деген сандары "224 893,0" сандарына ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"175 808,0" деген сандары "125 808,0" сандарына ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он екінші абзацпен толықтырылсын:
"нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде білім саласының объектілерін күрделі жөндеуге - 100 574,0 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он үшінші абзацпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Мугалжарского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 56 "Об утверждении бюджета Мугалжарского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 13 марта 2017 года № 73. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 апреля 2017 года № 5404. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 56 "Об утверждении бюджета Мугалжарского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5219, опубликованное 30 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы
цифры "10 316 423" заменить цифрами "11 183 466";
в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры "1 774 423" заменить цифрами "2 641 466";
в подпункте 2)
затраты
цифры "10 316 423" заменить цифрами "11 215 027,2";
в подпункте 3)
чистое бюджетное кредитование
цифры "608 951" заменить цифрами "608 954";
в том числе:
бюджетные кредиты
цифры "621 561" заменить цифрами "621 564";
в подпункте 5)
дефицит бюджета
цифры "- 608 951" заменить цифрами "- 640 515,2";
в подпункте 6)
финансирование дефицита бюджета
цифры "608 951" заменить цифрами "640 515,2";
в пункте 7:
в абзаце двенадцатом:
цифры "100 000,0" заменить цифрами "145 000,0";
дополнить абзацем четырнадцатым следующего содержания:
"на строительство 5-ти этажного 60-ти квартирного арендного коммунального жилого дома в городе Кандыагаш – 326 012,0 тысяч тенге;";
дополнить абзацем пятнадцатым следующего содержания:
"на строительство 5-ти этажного 60-ти квартирного арендного коммунального жилого дома № 1 в городе Кандыагаш – 348 849,0 тысяч тенге;";
в пункте 8:
в абзаце втором:
цифры "205 539,0" заменить цифрами "224 893,0";
в абзаце третьем:
цифры "175 808,0" заменить цифрами "125 808,0";
дополнить абзацем двенадцатым следующего содержания:
"в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на капитальный ремонт объектов образования - 100 574,0 тысяч тенге;";
дополнить абзацем тринадцатым следующего содержания:

"нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде жұмыспен қамту орталығына - 27 254,0 мың теңге";
мынадай мазмұндағы жиырма төртінші абзацпен толықтырылсын:
"Қандыағаш қаласы Есет-батыр, 13 көшесіндегі жатақхананы 90 пәтерлік тұрғын үйге қайта жаңғыртуға - 50 000,0 мың теңге;";
9 тармақта:
"170 840" деген сандары "19 938,0" сандарына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық Мұғалжар аудандық
мәслихатының сессия мәслихатының хатшысы
төрағасы
С.Ведюшкин Н.Қалиева
Мұғалжар аудандық мәслихатының

"в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства в центр занятости - 27 254,0 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать четвертым следующего содержания:
"на реконструкцию общежития под 90 квартирный жилой дом по улице Есет батыра, 13 города Кандыагаш - 50 000,0 тысяч тенге;
в пункте 9:
цифры "170 840" заменить цифрами "19 938,0";
приложения 1, 2 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Секретарь Мугалжарского
Мугалжарского районного районного маслихата
маслихата
С.Ведюшкин Н.Калиева
Приложение 1
к решению Мугалжарского районного маслихата