Мұғалжар ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 19 мамырдағы № 175 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 маусымда № 5523 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2022 жылдың 21 шілдедегі № 210 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы әкімдігінің 21.07.2022 № 210 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8, 27 баптарына сәйкес, Мұғалжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мұғалжар ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д.Сағыровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Данағұлов
Мұғалжар ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "19"мамырдағы
№ 175 қаулысына қосымша
Мұғалжар ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
Ауылдардың атауы
Автодүкендерді және (немесе) шатырларды (павильондарды) орналастыру орындары
1
Қандыағаш қаласы
Қандыағаш қаласы
С.Шынтасов көшесі, №9 үйдің алдында
Жастық мөлтек ауданы, №3 үйдің алдында
Жеңіс даңғылы, 42б үйдің алдында
2
Ембі қаласы
Ембі қаласы
Ж.Төлепбергенов көшесі, №28 үйдің алдында
3
Жем қаласы
Жем қаласы
Әйтеке би көшесі, №505 үйдің алдында
4
Ақкемер ауылдық округі
Ақкемер ауылы
Есет-батыр Көкіұлы көшесі, №1 үйдің алдында
5
Еңбек ауылдық округі
Сағашилі ауылы
Абай Құнанбаев көшесі, №7 үйдің алдында
6
Жұрын ауылдық округі
Жұрын ауылы
Х.Қурманалы көшесі, №14 үйдің алдында
7
Қ.Жұбанов атындағы ауылдық округі
Қаракөл ауылы
Мектеп қөшесі, №5 үйдің алдында
8
Ащысай ауылдық округі
Ащысай аулы
Ө.Қалыбаев көшесі, №20 үйдің алдында
9
Егіндібұлақ ауылдық округі
Бұлақты ауылы
Төлеу Алдабергенов көшесі, №14 үйдің алдында
10
Құмжарған ауылдық округі
Құмжарған ауылы
Достық көшесі, №3 үйдің алдында
11
Қайынды ауылдық округі
Шенгелші ауылы
Ш.Кұрманиязова көшесі, №10 үйдің алдында
12
Батпақкөл ауылдық округі
Жағабұлақ ауылы
Н.Қаржаубаев көшесі, № 41 үйдің алдында
13
Мұғалжар ауылы
Мұғалжар ауылы
Наурыз көшесі, №1 үйдің алдында
14
Құмсай ауылдық округі
Құмсай ауылы

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Мугалжарского района
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 19 мая 2017 года № 175. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 июня 2017 года № 5523. Утратило силу постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 21 июля 2022 года № 210
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 21.07.2022 № 210 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Мугалжарского района, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Д.Сагирова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района Данагулов Е.
Приложение к постановлению
акимата Мугалжарского района
от "19" мая 2017 года № 175
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Мугалжарского района
Наименование сел
Места установки автолавок и (или) палаток (павильонов)
1
Город Кандыагаш
город Кандыагаш
перед домом №9 по улице С.Шынтасова,
перед домом № 3 микрорайон "Молодежный",
перед домом 42б проспект Победы
2
Город Эмба
город Эмба
перед домом №28 по улице Ж.Тулепбергенова
3
Город Жем
город Жем
перед домом №505 по улице Айтеке би
4
Аккемирский сельский округ
село Аккемер
перед домом №1 по улице Есет батыр Көкіұлы
5
Енбекский сельский округ
село Сагашили
перед домом №7 по улице Абай Кұнанбаев
6
Журынский сельский округ
село Журын
перед домом №14 по улице Х.Курманалы
7
сельский округ им.К.Жубанов
село Караколь
перед домом №5 по улице Мектеп
8
Ащесайский сельский округ
село Ащесай
перед домом №20 по улице У.Калыбаева
9
Егиндибулакский сельский округ
село Булакты
перед домом №14 по улице Төлеу Алдабергенов
10
Кумжарганский сельский округ
село Кумжарган
перед домом №3 по улице Дружба
11
Кайндинский сельский округ
село Шенгелши
перед домом №10 по улице Ш.Курманиязова
12
Батпаккольский сельский округ
село Жагабула
перед домом №41 по улице Н.Каржаубаев
13
село Мугалжар
село Мугалжар
перед домом №1 по улице Наурыза
14
Кумсайский сельский округ
село Кумсай

Нұралы Қаниев көшесі, №4\2 үйдің алдында
15
Талдысай ауылдық округі
Еңбек ауылы
А.Жұмағалиев көшесі, №18 үйдің алдында

перед домом №4/2 по улице Нұралы Қаниев
15
Талдысайский сельский округ
село Енбек
перед домом №18 по улице А.Жумагалиева