Мұғалжар ауданының Қандыағаш, Ембі, Жем қалалары мен ауылдық елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 18 мамырдағы № 91 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 маусымда № 5529 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 мамырдағы № 435 шешімімен

Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки и границы оценочных зон в сельских населенных пунктах и городов Кандыагаш, Эмба, Жем Мугалжарского района
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 18 мая 2017 года № 91. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 июня 2017 года № 5529. Утратило силу решением Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 22 мая 2020 года № 435

Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 22.05.2020 № 435 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8, 11 баптарына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Сноска. Утратило силу решением Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 22.05.2020 № 435 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Мұғалжар ауданының Қандыағаш, Ембі, Жем қалалары мен ауылдық елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 маусымдағы № 128 "Мұғалжар ауданының елді мекен және Қандыағаш, Ембі, Жем қалалары жерлерін аймақтарға бөлу жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-106 тіркелген, 2009 жылдың 12 тамызында аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.

1. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки и границы оценочных зон в сельских населенных пунктах и городов Кандыагаш, Эмба, Жем Мугалжарского района, согласно приложениям 1, 2, 3, 4.
2. Признать утратившим силу решение Мугалжарского районного маслихата от 25 июня 2009 года № 128 "Об утверждении схемы зонирования и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога на земли населенных пунктов, а также городов Кандыагаш, Эмба, Жем" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-9-106, опубликованное 12 августа 2009 года в районной газете "Мұғалжар").

3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы Н.Қалиева
Мұғалжар аудандық мәслихатының
2017 жылғы 18 мамырдағы
№ 91 шешіміне
1 қосымша
Мұғалжар ауданының ауылдық елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Кадастрлық нөмірі
Аймақтың
нөмірі
Аймақ аумағы
Коэффициенттер

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь маслихата Н.Калиева
Приложение 1
к решению Мугалжарского
районного маслихата
от 18 мая 2017 года № 91
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки и границы оценочных зон в сельских населенных пунктов Мугалжарского района
Кадастровый номер
Номер зоны
Территория зоны
Коэффициенты