2017 жылға Мұғалжар ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 2 маусымдағы № 209 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 маусымда № 5536 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9, 27 баптарына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы", нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 14010 болып тіркелген бұйрығына сәйкес, Мұғалжар ауданы әкімдігі КАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мұғалжар ауданы бойынша ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерiнде мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота:
елуден жүз адамға дейін - екі пайыз мөлшерінде;
жүз бірден екі жүз елу адамға дейін - үш пайыз мөлшерінде;
екі жүз елу бір адамнан жоғары - төрт пайыз мөлшерінде жұмыс орындары санынан белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Назаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Данағұлов

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Мугалжарскому району на 2017 год
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 2 июня 2017 года № 209. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 июня 2017 года № 5536. Срок действия постановления - до 1 января 2018 года
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14010, акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда по Мугалжарскому району:
от пятидесяти до ста человек - в размере двух процентов;
от ста одного до двухсот пятидесяти человек - в размере трех процентов;
свыше двухсот пятидесяти одного - в размере четырех процентов от численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района К.Назарова.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Данагулов Е.