Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 56 "Мұғалжар ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 шілдедегі № 97 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 шілдеде № 5616 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 56 "Мұғалжар ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 5219 тіркелген, 2017 жылдың 30 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер
"11 183 466" деген сандары "11 468 732,4" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша
"8 496 170" деген сандары "8 819 820" сандарына ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша
"5 830" деген сандары "10 180" сандарына ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша
"40 000" деген сандары "12 000" сандарына ауыстырылсын;
трансферттер түсімі бойынша
"2 641 466" деген сандары "2 626 732,4" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
"11 215 027,2" деген сандары "11 500 293,6" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшасында
таза бюджеттік кредит беру
"608 954" деген сандары "602 263,8" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу
"12 610" деген сандары "19 300,2" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшасында
бюджет тапшылығы
"- 640 515,2" деген сандары "- 633 825,0" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшасында
бюджет тапшылығын қаржыландыру
"640 515,2" деген сандары "633 825,0" сандарына ауыстырылсын;
7 тармақта:
сегізінші абзацта:
"96 572,0" деген сандары "60 188,0" деген сандарына ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта:
"22 277,0" деген сандары "3 716,0" деген сандарына ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"145 000,0" деген сандары "179 131,0" деген сандарына ауыстырылсын.
8 тармақта:
екінші абзацта:
"224 893,0" деген сандары "242 312,0" деген сандарына ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"125 808,0" деген сандары "119 728,0" деген сандарына ауыстырылсын;
төртінші абзацта:

О внесении изменений и дополнений в решение Мугалжарского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 56 "Об утверждении бюджета Мугалжарского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 10 июля 2017 года № 97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 июля 2017 года № 5616. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 56 "Об утверждении бюджета Мугалжарского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5219, опубликованное 30 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы
цифры "11 183 466" заменить цифрами "11 468 732,4";
в том числе:
по налоговым поступлениям
цифры "8 496 170" заменить цифрами "8 819 820";
по неналоговые поступления
цифры "5 830" заменить цифрами "10 180";
по поступлениям от продажи основного капитала
цифры "40 000" заменить цифрами "12 000";
по поступлениям трансфертов
цифры "2 641 466" заменить цифрами "2 626 732,4";
в подпункте 2)
затраты
цифры "11 215 027,2" заменить цифрами "11 500 293,6";
в подпункте 3)
чистое бюджетное кредитование
цифры "608 954" заменить цифрами "602 263,8";
в том числе:
погашение бюджетных кредитов
цифры "12 610" заменить цифрами "19 300,2";
в подпункте 5)
дефицит бюджета
цифры "- 640 515,2" заменить цифрами "- 633 825,0";
в подпункте 6)
финансирование дефицита бюджета
цифры "640 515,2" заменить цифрами "633 825,0";
в пункте 7:
в абзаце восьмом:
цифры "96 572,0" заменить цифрами "60 188,0";
в абзаце девятом:
цифры "22 277,0" заменить цифрами "3 716,0";
в абзаце двенадцатом:
цифры "145 000,0" заменить цифрами "179 131,0";
в пункте 8:
в абзаце втором:
цифры "224 893,0" заменить цифрами "242 312,0";
в абзаце третьем:
цифры "125 808,0" заменить цифрами "119 728,0";
в абзаце четвертом:

"19 938,0" деген сандары "1 054,0" деген сандарына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының сессия
Мұғалжар аудандық мәслихатының хатшысы төрағасы
Д.Мұрзатаев Н.Қалиева
Мұғалжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 шілдедегі № 97 шешіміне 1 қосымша
Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 56 шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған Мұғалжар ауданының бюджеті
санаты
сомасы (мың теңге)
сыныбы
ішкі сыныбы
атауы

цифры "19 938,0" заменить цифрами "1 054,0";
приложения 1, 2 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Мугалжарского районного
маслихата
Секретарь Мугалжарского районного маслихата
Д.Мурзатаев Н.Калиева
Приложение 1 к решению Мугалжарского районного маслихата от 10 июля 2017 года № 97
Приложение 1 к решению Мугалжарского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 56
Бюджет Мугалжарского района на 2017 год
категория
сумма (тысяч тенге)
группа
подгруппа
наименование

91 191,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткiзу
21 513,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына (қамқоршыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
19 584,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
15 058,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
70 000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
438 302,0
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
29 380,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26 488,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
20 988,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
5 500,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 892,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2 892,0
2
Әлеуметтiк көмек
365 213,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
365 213,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
143 275,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12 142,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
8 287,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
96 000,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
42 083,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
44 722,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
18 704,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
43 709,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
43 709,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 998,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
600,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
111,0
07
Тұрғын үй коммуналдық шаруашылық
1 555 246,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
774 198,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

91 191,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
21 513,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19 584,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
15 058,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
70 000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
438 302,0
1
Социальное обеспечение
29 380,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26 488,0
005
Государственная адресная социальная помощь
20 988,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
5 500,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 892,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 892,0
2
Социальная помощь
365 213,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
365 213,0
002
Программа занятости
143 275,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12 142,0
006
Оказание жилищной помощи
8 287,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
96 000,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
42 083,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
44 722,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
18 704,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
43 709,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
43 709,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
42 998,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
600,0
021
Капитальные расходы государственного органа
111,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 555 246,0
1
Жилищное хозяйство
774 198,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)