Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 56 "Мұғалжар ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 қыркүйектегі № 115 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қыркүйекте № 5662 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9, 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 56 "Мұғалжар ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 5219 тіркелген, 2017 жылдың 30 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімнің атауы мен 1 тармағындағы "Мұғалжар ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" сөздері "2017-2019 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" сөздерімен ауыстырылсын;
1 тармақтың 1) тармақшасында:
кірістер
"11 468 732,4" сандары "11 768 130,4" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша
"8 819 820" сандары "9 069 820" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі бойынша
"2 626 732,4" сандары "2 676 130,4" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"11 500 293,6" сандары "11 799 691,6" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақ:
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Қандыағаш қаласындағы 5 қабатты 60 пәтерлік жалдамалы коммуналдық №1 тұрғын үй құрылысына (инженерлік желілеріне) - 23 123,0 мың теңге;
Қандыағаш қаласындағы 5 қабатты 60 пәтерлік жалдамалы коммуналдық №2 тұрғын үй құрылысына (ІІ кезең, абаттандыруға және инженерлік желілеріне) - 24 905,0 мың теңге.";
9 тармақта:
"1 054,0" сандары "282,0" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Мугалжарского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 56 "Об утверждении бюджета Мугалжарского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 11 сентября 2017 года № 115. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 сентября 2017 года № 5662. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии со статьями 9, 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 56 "Об утверждении бюджета Мугалжарского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5219, опубликованное 30 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в заголовке и в пункте 1 вышеуказанного решения слова "Об утверждении бюджета Мугалжарского района на 2017-2019 годы" заменить словами "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2017-2019 годы";
в подпункте 1) пункта 1:
доходы
цифры "11 468 732,4" заменить цифрами "11 768 130,4";
в том числе:
по налоговым поступлениям
цифры "8 819 820" заменить цифрами "9 069 820";
по поступлениям трансфертов
цифры "2 626 732,4" заменить цифрами "2 676 130,4";
в подпункте 2)
затраты
цифры "11 500 293,6" заменить цифрами "11 799 691,6";
пункт 7:
дополнить абзацами следующего содержания:
"на строительство 5 этажного 60 квартирного арендно-коммунального жилого дома № 1 в городе Кандыагаш (на инженерные сети) - 23 123,0 тысяч тенге;
на строительство 5 этажного 60 квартирного арендно-коммунального жилого дома № 2 в городе Кандыагаш (ІІ этапа, на благоустройство и инженерные сети) - 24 905,0 тысяч тенге.";
в пункте 9:
цифры "1 054,0" заменить цифрами "282,0";
приложения 1, 2 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
54 480,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
54 480,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
522 660,0
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
522 660,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
331 229,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
331 229,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 759,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
24 592,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
125 989,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткiзу
19 552,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына (қамқоршыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
17 303,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
103 034,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
552 613,0
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
58 944,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
52 843,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
24,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
38 500,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
14 319,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6 101,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
6 101,0
2
Әлеуметтiк көмек
451 490,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
451 490,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
247 536,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11 595,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
96 000,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
38 139,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
54 480,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
54 480,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
522 660,0
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
522 660,0
9
Прочие услуги в области образования
331 229,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
331 229,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
40 759,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
24 592,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
125 989,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
19 552,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
17 303,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
103 034,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
552 613,0
1
Социальное обеспечение
58 944,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
52 843,0
005
Государственная адресная социальная помощь
24,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
38 500,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
14 319,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
6 101,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
6 101,0
2
Социальная помощь
451 490,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
451 490,0
002
Программа занятости
247 536,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11 595,0
006
Оказание жилищной помощи
6 000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
96 000,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
38 139,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида