Мұғалжар ауданы Қайыңды ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 22 шілдедегі № 5 "Мұғалжар ауданы Қайыңды ауылдық округі Алтынды ауылының көше атауын қайта атау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Қайынды ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 24 мамырдағы № 13 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 31 мамырда № 5514 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Мұғалжар ауданы Қайынды ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар ауданы айынды ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 22 шілдедегі №5 "Мұғалжар ауданы Қайынды ауылдық округінің Алтынды ауылының көше атауын қайта атау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-148 тіркелген, 2011 жылғы 12 қазанда аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабына сәйкес және Алтынды ауылы тұрғындары конференциясының хаттамасы негізінде, Мұғалжар ауданы Қайыңды ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
орыс тіліндегі шешімнің деректемелерінде, атауында және мәтінінде "аульного", "Каиндинского" сөздері "сельского", "Кайындинского" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қайыңды ауылдық
округінің әкімі м.а. Г.Жиенбаева

О внесении изменений в решение акима Каиндинского аульного округа Мугалжарского района от 22 июля 2011 года № 5 "О переименовании улиц села Алтынды Каиндинского сельского округа Мугалжарского района"
Решение акима Кайындинского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 24 мая 2017 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 31 мая 2017 года № 5514
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений, со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Кайындинского сельского округа Мугалжарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Каиндинского сельского округа Мугалжарского района от 22 июля 2011 года № 5 "О переименовании улиц села Алтынды Кайындинского сельского округа Мугалжарского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-9-148, опубликованное 12 октября 2011 года в районной газете "Мұғалжар") следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании протокола конференции жителей села Алтынды, аким Кайындинского сельского округа Мугалжарского района РЕШИЛ:";
в реквизитах, заголовке и в тексте решения на русском языке слова "аульного", "Каиндинского" заменить словами "сельского", "Кайындинского".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
И.о. акима Кайындинского
сельского округа Г. Жиенбаева