Темір ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 13 ақпандағы № 36 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 наурызда № 5290 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Темір ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Жүсібалиев
Аудан әкімдігінің 2017 жылғы "13" ақпандағы № 36 қаулысына қосымша
Темір ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулыларының тізбесі
1. 2016 жылғы 20 сәуірдегі № 109 "Темір ауданының жергілікті атқарушы органдары "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4938 тіркелген, 2016 жылдың 22 маусымында "Темір" газетінде жарияланған).
2. 2016 жылғы 12 ақпандағы № 38 "Темір ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесін құру және ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4772 тіркелген, 2016 жылдың 15 наурызында, 01 сәуірінде "Темір" газетінде жарияланған).
3. 2016 жылдың 12 ақпан № 37 "Темір ауданының ауыл шаруашылығы мен ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің атауын өзгерту және ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4761 тіркелген, 2016 жылдың 22 наурызында, 01 сәуірінде "Темір" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Темирского района
Постановление акимата Темирского района Актюбинской области от 13 февраля 2017 года № 36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 марта 2017 года № 5290
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Темирского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Акима района А.Джусибалиев
Приложение
к постановлению акимата района от "13" февраля 2017 года № 36
Перечень постановлений акимата Темирского района, признанных утратившими силу
1. От 20 апреля 2016 года № 109 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Темирского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4938, опубликованное 22 июня 2016 года в газете "Темір").
2. От 12 февраля 2016 года № 38 "О создании и утверждении положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии Темирского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4772, опубликованное 15 марта, 01 апреля 2016 года в газете "Темір").
3. От 12 февраля 2016 года № 37 "О переименовании и утверждении положения государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Темирского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4761, опубликованное 22 марта, 01 апреля 2016 года в газете "Темір").