Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 56 "2017–2019 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 147 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 желтоқсанда № 5749 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 56 "2017–2019 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5202 тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтарда "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер "5 050 752,1" сандары "5 051 714,1" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша "1 862 692,8" сандары "1 863 654,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар "5 082 829,9" сандары "5 083 791,9" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
таза бюджеттік кредиттеу "552 325" сандары "552 324,7" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер "570 147" сандары "570 146,7" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы "– 584 402,8" сандары "– 584 402,5" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру "584 402,8" сандары "584 402,5" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
"535 161" сандары "535 160,7" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
төртінші абзацта:
"18 038" сандары "19 000" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 – қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 56 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2017–2019 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 11 декабря 2017 года № 147. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 декабря 2017 года № 5749. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 56 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2017–2019 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5202, опубликованное 20 января 2017 года в газете "Темір") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "5 050 752,1" заменить цифрами "5 051 714,1", в том числе по:
поступлениям трансфертов цифры "1 862 692,8" заменить цифрами "1 863 654,8";
в подпункте 2):
затраты цифры "5 082 829,9" заменить цифрами "5 083 791,9";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование цифры "552 325" заменить цифрами "552 324,7", в том числе по:
бюджетным кредитам цифры "570 147" заменить цифрами "570 146,7";
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры "– 584 402,8" заменить цифрами "– 584 402,5";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета цифры "584 402,8" заменить цифрами "584 402,5";
в пункте 5:
цифры "535 161" заменить цифрами "535 160,7";
в пункте 7:
в четвертом абзаце:
цифры "18 038" заменить цифрами "19 000".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Темір аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық мәслихатының Темір аудандық мәслихатының
сессия төрағасы хатшысы
Ж.ҚОЖАҒҰЛОВ Б.ІЗБАСОВ
Аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 147 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 56 шешіміне 1– қосымша
2017 жылға арналған Темір аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Темирского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Секретарь
Темирского районного маслихата Темирского районного маслихата
Ж.КОЖАГУЛОВ Б.ИЗБАСОВ
Приложение
к решению районного маслихата
от 11 декабря 2017 года № 147
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 20 декабря 2016 года № 56
Темирский районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы