Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 60 "2017-2019 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 шілдедегі № 112 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 шілдеде № 5611 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 106 бабтарына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 60 "2017-2019 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5222 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 23 ақпандағы "Ойыл" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер:
"3 299 477" сандар "3 313 446,8" сандармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша:
"2 958 477" сандар "2 972 446,8" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар:
"3 359 957,1" сандар "3 373 926,9" сандармен ауыстырылсын;
6 тармақта:
үшінші абзацта:
"24 208" сандар "23 736" сандармен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"126 302" сандар "117 020,8" сандармен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
"27 931" сандар "26 232" сандармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта:
"10 000" сандар "7 000" сандармен ауыстырылсын;
және келесідей мазмұндағы он үшінші және он төртінші абзацтармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 60 "Об утверждении бюджета Уилского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 13 июля 2017 года № 112. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 июля 2017 года № 5611. Срок действия решения – до 1 января 2018 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 9, 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 60 "Об утверждении бюджета Уилского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5222, опубликованное 23 февраля 2017 года в газете "Ойыл") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы:
цифры "3 299 477" заменить цифрами "3 313 446,8";
поступлениям трансфертов:
цифры "2 958 477" заменить цифрами "2 972 446,8";
в подпункте 2):
затраты:
цифры "3 359 957,1" заменить цифрами "3 373 926,9";
пункт 6:
в абзаце третьем:
цифры "24 208" заменить цифрами "23 736";
в абзаце четвертом:
цифры "126 302" заменить цифрами "117 020,8";
в абзаце седьмом:
цифры "27 931" заменить цифрами "26 232";
в абзаце девятом:
цифры "10 000" заменить цифрами "7 000";
и дополнить тринадцатым и четырнадцатым абзацами следующего содержания:

"робототехника элективтік курстары бойынша құрал жабдықтар алуға 6 000 мың теңге;
елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға 16 742 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрайымы: А. Мамбетова
Аудандық мәслихат хатшысы: Б. Бисекенов

"6 000 тысячи тенге на приобретение оборудования для элективного курса по робототехнике;
16 742 тысячи тенге для освещения населенных пунктов.".
2. Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии районного маслихата: А. Мамбетова
Секретарь районного маслихата: Б. Бисекенов