2011 жылғы 21 қазандағы № 13 "Саралжын ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Саралжын ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 17 наурыздағы № 5 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 сәуірде № 5381 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына сәйкес, Саралжын ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Саралжын ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 21 қазандағы № 13 "Саралжын ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-11-100 болып тіркелген, 2011 жылғы 17 қарашада аудандық "Ойыл" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің орыс тіліндегі 1, 2, 3, 4, 5 тармақтарындағы "аула" сөзі "села" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Саралжын ауылдық округінің әкімі М. Тажигалиев

О внесении изменений в решение от 21 октября 2011 года № 13 "О присвоении наименований улицам населенных пунктов Саралжинского сельского округа"
Решение акима Саралжинского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 17 марта 2017 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 апреля 2017 года № 5381
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений" и статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Саралжинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Саралжинского сельского округа от 21 октября 2011 года № 13 "О присвоении наименований улицам населенных пунктов Саралжинского сельского округа" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-11-100, опубликованное 17 ноября 2011 года в районной газете "Ойыл") следующие изменения:
в пунктах 1, 2, 3, 4, 5 указанного решения на русском языке слово "аула" заменить словом "села".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Саралжинского сельского округа М. Тажигалиев