Хромтау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 8 қыркүйектегі № 276 "Сайлау өткізу кезеңінде үгіттік баспа материалдардын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 100 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 сәуірде № 5465 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, Хромтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Хромтау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 8 қыркүйектегі № 276 "Сайлау өткiзу кезеңiнде үгiттiк баспа материалдардын орналастыру үшiн орындарды белгiлеу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4031 тіркелген, 2014 жылғы 11 қыркүйекте аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) қаулысына келесідей өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының қазақ тіліндегі атауында "материалдардын" сөзі "материалдарын" сөзімен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы С. Жаконовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Бердалин
Келісілді:
Хромтау аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
___________ С. Сагимбаев
Хромтау ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 14 сәуірдегі
№ 100 қаулысына қосымша
Хромтау ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 8 қыркүйектегі
№ 276 қаулысына қосымша
Хромтау ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар ТІЗІМІ
Қала және ауылдық округтердің атауы
Қала немесе елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын
орналастыруға арналған орындар
1
Ақжар
ауылдық округі
Ақжар ауылы
ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алдындағы стенд
Жазык бекеті
бастауыш мектеп ғимаратының алдындағы стенд
2
Аққұдық
ауылдық округі
Аққұдық ауылы
орта мектеп ғимаратының алдындағы стенд
3
Абай
ауылдық округі
Абай ауылы
орта мектеп ғимаратының алдындағы стенд
4
Бөгетсай
ауылдық округі
Бөгетсай ауылы
ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алдындағы стенд
Талдыбұлақ ауылы
№ 3-1 ауылдық үйінің алдындағы стенд,
Ыбырай Алтынсарин көшесі
Қарлау ауылы
бастауыш мектеп ғимаратының алдындағы стенд
5
Дөң
ауылдық округі
Дөң ауылы
орта мектеп ғимаратының алдындағы стенд
Онғар ауылы
орта мектеп ғимаратының алдындағы стенд
6
Қызылсу
ауылдық округі
Қызылсу ауылы
орта мектеп ғимаратының алдындағы стенд
Сарсай ауылы
ауылдық клуб ғимаратының алдындағы стенд
7
Құдықсай
ауылдық округі
Кұдыксай ауылы
негізгі мектеп ғимаратының алдындағы стенд
Ойсылқара ауылы
ескі мектеп ғимаратының алдындағы стенд
8
Қопа
ауылдық округі
Қопа ауылы
ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алдындағы стенд
Тамды ауылы
орта мектеп ғимаратының алдындағы стенд
9
Көктау
ауылдық округі
Көктау ауылы
орта мектеп ғимаратының алдындағы стенд
10
Көктөбе
ауылдық округі
Майтөбе ауылы
орта мектеп ғимаратының алдындағы стенд
Көктерек ауылы
ескі медициналық пункт ғимаратының алдындағы стенд
11
Тассай
ауылдық округі
Тассай ауылы
ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алдындағы стенд
Көкпекты ауылы
ескі мектеп ғимаратының алдындағы стенд
12
Некілтау ауылы
Некілтау ауылы
ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алдындағы стенд
13
Табантал
ауылдық округі
Табантал ауылы
ауылдық клуб ғимаратының алдындағы стенд
Көптогай ауылы
№ 21 ауылдық үйінің алдындағы стенд,
Көптоғай көшесі
14
Тасөткел
ауылдық округі
Тасөткел ауылы
ауылдық клуб ғимаратының алдындағы стенд
Ақтасты ауылы
№ 5 ауылдық үйінің алдындағы стенд,
Ащы көшесі
Ақбұлақ ауылы
№ 14 ауылдық үйінің алдындағы стенд,
Бұлақ көшесі
15
Хромтау қаласы
Хромтау қаласы
қалалық әкімдік ғимаратының алдындағы стенд
"Саяхат" автобекеті ғимаратының алдындағы стенд
Халыққа қызмет көрсету орталығы ғимаратының алдындағы стенд

О внесении изменений в постановление акимата Хромтауского района от 8 сентября 2014 года № 276 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на период проведения выборов"
Постановление акимата Хромтауского района Актюбинской области от 14 апреля 2017 года № 100. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 апреля 2017 года № 5465
В соответствии со статьей 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Хромтауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Хромтауского района от 8 сентября 2014 года № 276 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на период проведения выборов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4031, опубликованное 11 сентября 2014 года в районной газете "Хромтау") следующие изменения:
в заголовке вышеуказанного постановления на казахском языке слово "материалдардын" заменить словом "материалдарын";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района С. Жаконова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района А. Бердалин
Согласовано:
Председатель Хромтауской
районной территориальной
избирательной комиссий
___________ С. Сагимбаев
Приложение к постановлению
акимата Хромтауского района
от 14 апреля 2017 года № 100
Приложение к постановлению
акимата Хромтауского района
от 8 сентября 2014 года № 276
СПИСОК мест предназначенных для размещения агитационных печатных материалов по Хромтаускому району
Наименование города и сельских округов
Наименование города либо населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Акжарский
сельский округ
село Акжар
стенд перед зданием сельского дома культуры
станция Жазык
стенд перед зданием начальной школы
2
Аккудукский сельский округ
село Аккудук
стенд перед зданием средней школы
3
Абайский
сельский округ
село Абай
стенд перед зданием средней школы
4
Богетсайский сельский округ
село Богетсай
стенд перед зданием сельского дома культуры
село Талдыбулак
стенд перед сельским домом № 3-1,
улица Ыбырая Алтынсарина
село Карлау
стенд перед зданием начальной школы
5
сельский округ
Дон
село Дон
стенд перед зданием средней школы
село Онгар
стенд перед зданием средней школы
6
Кызылсуский сельский округ
село Кызылсу
стенд перед зданием средней школы
село Сарсай
стенд перед зданием сельского клуба
7
Кудуксайский сельский округ
село Кудуксай
стенд перед зданием основной школы
село Ойсылкара
стенд перед зданием старой школы
8
Копинский
сельский округ
село Копа
стенд перед зданием сельского дома культуры
село Тамды
стенд перед зданием средней школы
9
Коктауский
сельский округ
село Коктау
стенд перед зданием средней школы
10
Коктюбинский сельский округ
село Майтобе
стенд перед зданием средней школы
село Коктерек
стенд перед зданием старого медицинского пункта
11
Тассайский
сельский округ
село Тассай
стенд перед зданием сельского дома культуры
село Кокпекты
стенд перед зданием старой школы
12
село Никельтау
село Никельтау
стенд перед зданием сельского дома культуры
13
Табантальский сельский округ
село Табантал
стенд перед зданием сельского клуба
село Коптогай
стенд перед сельским домом № 21,
улица Коптогай
14
Тасоткельский сельский округ
село Тасоткел
стенд перед зданием сельского клуба
село Актасты
стенд перед сельским домом № 5,
улица Ащы
село Акбулак
стенд перед сельским домом № 14,
улица Булак
15
город Хромтау
город Хромтау
стенд перед зданием
городского акимата
стенд перед зданием автовокзала "Саяхат"
стенд перед зданием центра обслуживания населения