Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 69 "Хромтау ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 16 қарашадағы № 146 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қарашада № 5700 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 106 баптарына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 69 "Хромтау ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5203 тіркелген, 2017 жылғы 19 қаңтарда аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің атауында, бүкіл мәтіні бойынша "Хромтау ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджетін", "Хромтау ауданының бюджеті", "Хромтау ауданының 2017 жылға арналған бюджеті", "Хромтау ауданының 2018 жылға арналған бюджеті", "Хромтау ауданының 2019 жылға арналған бюджеті" сөздері "2017-2019 жылдарға арналған Хромтау аудандық бюджетін", "Хромтау аудандық бюджеті", "2017 жылға арналған Хромтау аудандық бюджеті", "2018 жылға арналған Хромтау аудандық бюджеті", "2019 жылға арналған Хромтау аудандық бюджеті" сөздерімен ауыстырылсын;
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "6 075 947,5" сандары "6 367 155,9" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша - "1 782 947,5" сандары "2 074 155,9" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "6 084 875" сандары "6 377 083,4" сандарымен ауыстырылсын.
9 тармақ келесідей мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
Хромтау қаласында "22 квартал" мөлтек ауданында автокөлік жолдарының құрылысына - 228 143 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 69 "Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 16 ноября 2017 года № 146. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 ноября 2017 года № 5700. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 69 "Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5203, опубликованное 19 января 2017 года в районной газете "Хромтау") следующие изменения и дополнения:
в заголовке, по всему тексту указанного решения слова "бюджета Хромтауского района на 2017-2019 годы", "бюджет Хромтауского района", "Бюджет Хромтауского района на 2017 год", "Бюджет Хромтауского района на 2018 год", "Бюджет Хромтауского района на 2019 год" заменить словами "Хромтауского районного бюджета на 2017-2019 годы", "Хромтауский районный бюджет", "Хромтауский районный бюджет на 2017 год", "Хромтауский районный бюджет на 2018 год", "Хромтауский районный бюджет на 2019 год";
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "6 075 947,5" заменить цифрами "6 367 155,9";
в том числе:
по поступлениям трансфертов - цифры "1 782 947,5" заменить цифрами "2 074 155,9";
в подпункте 2):
затраты - цифры "6 084 875" заменить цифрами "6 377 083,4".
пункт 9 дополнить абзацами следующего содержания:
на строительство автомобильных дорог в микрорайоне "22 квартал" в городе Хромтау - 228 143 тысяч тенге;

елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға - 28 646 мың теңге;
Хромтау ауданының Жазық ауылында жеткізуші және кентішілік газ құбырлары желілерінің құрылысына ˗ 60 000 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Хромтау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

на освещение улиц населенных пунктов - 28 646 тысяч тенге;
на строительство подводящего и внутрипоселкового газопровода в селе Жазык Хромтауского района - 60 000 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Хромтауского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Хромтау аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық мәслихатының сессия төрағасы С. Орынбасаров
Хромтау аудандық мәслихатының хатшысы Д. Молдашев

2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Хромтауского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Хромтауского районного маслихата
С. Урымбасаров
Секретарь Хромтауского районного маслихата Д. Мулдашев

206 251,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
104 611,8
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 460
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
60 322
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
18 250
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
14 608
09
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18 476
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18 476
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 605
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
250
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
621
7
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
1 696 855,6
01
Тұрғын үй шаруашылығы
298 491,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
36 588
004
Азаматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
13 850
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
3 783,3
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
18 954,7
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
261 903,2
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
108 890
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
153 013,2
02
Коммуналдық шаруашылық
994 778
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
911 239,8
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
24 487,6
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
13 000
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
126 000
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту

206 251,8
002
Программа занятости
104 611,8
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 460
006
Оказание жилищной помощи
1 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
60 322
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
18 250
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
14 608
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18 476
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18 476
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17 605
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
250
021
Капитальные расходы государственного органа
621
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 696 855,6
01
Жилищное хозяйство
298 491,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
36 588
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
13 850
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
3 783,3
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
18 954,7
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
261 903,2
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
108 890
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
153 013,2
02
Коммунальное хозяйство
994 778
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
911 239,8
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
24 487,6
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
13 000
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
126 000
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
126 000
028
Развитие коммунального хозяйства

118 187
01
Ауыл шаруашылығы
99 460
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
16 120
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 120
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
83 340
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 351
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
530
005
Мал көмінділерінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету
235
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3 750
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
12 500
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
8 474
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
51 500
06
Жер қатынастары
14 083
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14 083
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 478
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 605
09
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
4 644
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
4 644
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
4 644
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14 249
02
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14 249
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
14 249
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9 414
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
4 655
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
180
12
Көлiк және коммуникация
456 412,2
01
Автомобиль көлiгi
456 412,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
55 024
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
55 024
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

118 187
01
Сельское хозяйство
99 460
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
16 120
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
16 120
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
83 340
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
6 351
003
Капитальные расходы государственного органа
530
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
235
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3 750
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
12 500
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
8 474
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
51 500
06
Земельные отношения
14 083
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14 083
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12 478
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 605
09
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
4 644
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
4 644
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4 644
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14 249
02
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14 249
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города обласного значения)
14 249
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9 414
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
4 655
015
Капитальные расходы государственного органа
180
12
Транспорт и коммуникация
456 412,2
01
Автомобильный транспорт
456 412,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
55 024
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
55 024
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)