Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 69 "2017-2019 жылдарға арналған Хромтау аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 162 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 желтоқсанда № 5746 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 106 баптарына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 69 "2017-2019 жылдарға арналған Хромтау аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5203 тіркелген, 2017 жылғы 19 қаңтарда аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "6 367 155,9" сандары "6 259 302,6" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша - "2 074 155,9" сандары "1 966 218,9" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "6 377 083,4" сандары "6 269 230,1" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Хромтау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 69 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 11 декабря 2017 года № 162. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 декабря 2017 года № 5746. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьями 9, 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 69 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5203, опубликованное 19 января 2017 года в районной газете "Хромтау") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "6 367 155,9" заменить цифрами "6 259 302,6";
в том числе:
по поступлениям трансфертов - цифры "2 074 155,9" заменить цифрами "1 966 218,9";
в подпункте 2):
затраты - цифры "6 377 083,4" заменить цифрами "6 269 230,1".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Хромтауского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

195 223,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
88 976,8
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 460
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
851
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
64 433
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
18 895
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
14 608
09
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18 956
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18 956
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 085
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
250
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
621
7
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
1 608 857,5
01
Тұрғын үй шаруашылығы
296 701
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
34 994,5
004
Азаматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
13 850
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
3 783,3
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
17 361,2
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
261 706,5
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
108 890
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
152 816,5
02
Коммуналдық шаруашылық
937 356,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
850 631,6
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
24 487,6
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
13 000
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
66 000
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
76 535,5
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
670 608,5
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

195 223,8
002
Программа занятости
88 976,8
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 460
006
Оказание жилищной помощи
851
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
64 433
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
18 895
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
14 608
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18 956
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18 956
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18 085
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
250
021
Капитальные расходы государственного органа
621
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 608 857,5
01
Жилищное хозяйство
296 701
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
34 994,5
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
13 850
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
3 783,3
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
17 361,2
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
261 706,5
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
108 890
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
152 816,5
02
Коммунальное хозяйство
937 356,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
850 631,6
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
24 487,6
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
13 000
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
66 000
028
Развитие коммунального хозяйства
76 535,5
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
670 608,5
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)