Шалқар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 68 "2017-2019 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 149 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 желтоқсанда № 5754 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 68 "2017-2019 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5207 санымен тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтардағы "Шалқар" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасында:
кірістер - "7941836,1" сандары "7942899,1" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша - "5251836,1" сандары "5252899,1" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "8048729,6" сандары "8049792,6" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақтың екінші абзацында:
"7439,0" сандары "8502,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 68 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 12 декабря 2017 года № 149. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 декабря 2017 года № 5754. Срок действия решения – до 1 января 2018 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 68 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5207, опубликованное 12 января 2017 года в газете "Шалқар") следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
доходы – цифры "7941836,1" заменить цифрами "7942899,1";
в том числе по:
поступлениям трансфертов – цифры "5251836,1" заменить цифрами "5252899,1";
в подпункте 2):
затраты – цифры "8048729,6" заменить цифрами "8049792,6";
в абзаце втором пункта 5:
цифры "7439,0" заменить цифрами "8502,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Шалкарского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Шалкарского района.

4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық мәслихатының сессия төрағасы Т. Махамбетов
Шалқар аудандық мәслихатының хатшысы С. Бигеев
Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 149 шешіміне қосымша
Шалқар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 68 шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған Шалқар аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
КІРІСТЕР

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Шалкарского районного маслихата
Т. Махамбетов
Секретарь Шалкарского районного маслихата С. Бигеев
Приложение к решению Шалкарского районного маслихата № 149 от 12 декабря 2017 года
Приложение 1 к решению Шалкарского районного маслихата № 68 от 21 декабря 2016 года
Шалкарский районный бюджет на 2017 год
Категория
сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
ДОХОДЫ