Алматы облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 11-54 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2017 жылғы 23 ақпандағы № 12-62 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 7 наурызда № 4118 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 11-54 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4030 тіркелген, 2017 жылғы 5 қаңтардағы "Огни Алатау" және "Жетісу" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 305 618 144 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсiмдер 40 620 166 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 42 058 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетін түсiмдер 10 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері 264 945 920 мың теңге;
2) шығындар 302 344 723 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 5 699 390 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 7 914 842 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 2 215 452 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо 6 682 186 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 6 682 186 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9 108 155 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9 108 155 мың теңге.";
15-тармақтағы:
"266 353" саны "308 733" санына ауыстырылсын;
16-тармақтағы:
"11 131 892" саны "11 748 765" санына ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 11-54 "Об областном бюджете Алматинской области на 2017-2019 годы"
Решение Алматинского областного маслихата от 23 февраля 2017 года № 12-62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 7 марта 2017 года № 4118
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 11-54 "Об областном бюджете Алматинской области на 2017-2019 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4030, опубликован в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу" 5 января 2017 года), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 305 618 144 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 40 620 166 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 42 058 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 10 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 264 945 920 тысяч тенге;
2) затраты 302 344 723 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 5 699 390 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 7 914 842 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 2 215 452 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 6 682 186 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 6 682 186 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 9 108 155 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9 108 155 тысяч тенге.";
в пункте 15:
цифры "266 353" заменить на цифры "308 733";
в пункте 16:
цифры "11 131 892" заменить на цифры "11 748 765".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы облыстық мәслихатының "Бюджет, тарифтік саясат және заңдылықтың сақталуын қамтамасыз ету мәселелері бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Алматы облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Ж.Жөргенбаев
Алматы облыстық
мәслихатының хатшысы С. Мұқанов

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алматинского областного маслихата "По вопросам бюджета, тарифной политики и обеспечения соблюдения законности".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Алматинского областного маслихата Ж. Жоргенбаев
Секретарь Алматинского
областного маслихата С. Муканов

Алматы облыстық мәслихатының 2017 жылғы "23" акпан "Алматы и облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 11-54 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 12-62 шешіміне қосымша
Алматы облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 11-54 шешімімен бекітілген
1-қосымша
Алматы облысының 2017 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сынып Атауы
Ішкі сынып
I. Кірістер

Приложение к решению маслихата Алматинской области от "23" февраля 2017 года № 12-62 "О внесении изменений в решение маслихата Алматинской области от 9 декабря 2016 года №11-54 "Об областном бюджете Алматинской области на 2017-2019 годы"
Приложение 1 утвержденное решением маслихата Алматинской области от 9 декабря 2016 года № 11-54 "Об областном бюджете Алматинской области на 2017-2019 годы"
Областной бюджет Алматинской области на 2017 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
I. Доходы

6 245 072
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 126 285
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
107 068
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 505
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
59 749
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
5 054
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 878 532
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 763
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
476 965
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
5 580
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
156 713
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
30 489
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 398 867
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
25 030
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25 030
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
18 100
013
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
18 100
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 700
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 700
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
70 957
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

6 245 072
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 126 285
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
107 068
007
Капитальные расходы государственного органа
2 505
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
59 749
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
5 054
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 878 532
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 763
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
476 965
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
5 580
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
156 713
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
30 489
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 398 867
263
Управление внутренней политики области
25 030
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
25 030
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
18 100
013
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
18 100
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 700
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4 700
270
Управление по инспекции труда области
70 957
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне

3 420 946
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 420 946
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
3 420 946
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
27 108 843
1
Ауыл шаруашылығы
23 367 117
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
20 066 758
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
118 327
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
599 741
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
216
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
476 126
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
180 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
2 346 271
021
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылы?ы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу
12 061
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
91 624
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
326 725
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
58 360
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
7 253
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
863 175
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
243 553
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
11 886 213
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
71 400
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
23 535
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау

3 420 946
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 420 946
071
Развитие газотранспортной системы
3 420 946
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
27 108 843
1
Сельское хозяйство
23 367 117
255
Управление сельского хозяйства области
20 066 758
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
118 327
002
Поддержка семеноводства
599 741
003
Капитальные расходы государственных органов
216
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
476 126
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
180 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
2 346 271
021
Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
12 061
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
91 624
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
326 725
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
58 360
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
7 253
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
863 175
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
243 553
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
11 886 213
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
71 400
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
23 535
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования

901 425
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
125 280
058
Ауыл шаруашылығы өнімін өсімдік шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
1 287 353
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
8 850
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
335 297
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
49 333
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
54 640
271
Облыстың құрылыс басқармасы
989 231
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
989 231
719
Облыстың ветеринария басқармасы
2 311 128
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 835
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
252
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
29 599
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
88219
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
12000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 131 223
2
Су шаруашылығы
1 865 723
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
32 100
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
32 100
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1 833 623
069
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
1 833 623
3
Орман шаруашылығы
1 167 996
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 167 996
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
1 167 996
5
Қоршаған ортаны қорғау
544 414
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
439 091
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

901 425
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
125 280
058
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере растениеводства
1 287 353
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
8 850
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
335 297
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
49 333
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
54 640
271
Управление строительства области
989 231
020
Развитие объектов сельского хозяйства
989 231
719
Управление ветеринарии области
2 311 128
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
49 835
003
Капитальные расходы государственного органа
252
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
29 599
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
88 219
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
12 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 131 223
2
Водное хозяйство
1 865 723
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
32 100
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
32 100
255
Управление сельского хозяйства области
1 833 623
069
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
1 833 623
3
Лесное хозяйство
1 167 996
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 167 996
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
1 167 996
5
Охрана окружающей среды
544 414
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
439 091
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне

118 924
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуетасымалдарды субсидиялау
118 924
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
156 933
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
156 933
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 627
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
85 000
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 206
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5 100
13
Басқалар
4 582 775
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
2 003 268
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 003 268
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
72 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
2 000
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 526 641
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
271 228
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
131 399
9
Басқалар
2 579 507
120
Облыс әкімінің аппараты
348 136
008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
348 136
257
Облыстың қаржы басқармасы
813 395
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
813 395
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
845 097
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
845 097
261
Облыстың білім басқармасы
98 231
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
98 231
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
149 449
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109 751
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 698
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру

118 924
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
118 924
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
156 933
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
156 933
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
62 627
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
85 000
011
Капитальные расходы государственного органа
4 206
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5 100
13
Прочие
4 582 775
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
2 003 268
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 003 268
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
72 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
2 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 526 641
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
271 228
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
131 399
9
Прочие
2 579 507
120
Аппарат акима области
348 136
008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"
348 136
257
Управление финансов области
813 395
012
Резерв местного исполнительного органа области
813 395
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
845 097
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
845 097
261
Управление образования области
98 231
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
98 231
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
149 449
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
109 751
003
Капитальные расходы государственного органа
4 698
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности