Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 6 тамыздағы "Білім саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" № 290 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 30 наурыздағы № 130 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 18 сәуірде № 4193 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.5Алматы облысы әкімдігінің "Білім саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" 2014 жылғы 6 тамыздағы № 290 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2851 тіркелген, 2014 жылдың 7 қазанында "Жетісу", "Огни Алатау" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің орынбасары Ж. Омарға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Баталов

О признании утратившим силу постановления акимата Алматинской области от 6 августа 2014 года № 290 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере образования
Постановление акимата Алматинской области 30 марта 2017 года № 130. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 апреля 2017 года № 4193
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.5Признать утратившим силу постановление акимата Алматинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере образования" от 6 августа 2014 года № 290 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2851, опубликован 7 октября 2014 года в газетах "Жетысу", "Огни Алатау").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Алматинской области Ж. Омара.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Акима области А. Баталов