Алматы облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 11-54 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы мәслихатының 2017 жылғы 10 тамыздағы № 20-112 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 21 тамызда № 4299 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының "Алматы облысының 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 11-54 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4030 тіркелген, 2017 жылдың 5 қаңтарында "Огни Алатау" және "Жетісу" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 331 155 877 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсiмдер 41 088 073 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 2 133 703 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетін түсiмдер 10 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері 287 924 101 мың теңге;
2) шығындар 326 090 725 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 9 108 085 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 12 849 882 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 3 741 797 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо 7 648 668 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 7 648 668 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 11 691 601 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 11 691 601 мың теңге.".;
5-тармақтағы:
"61 239 506" саны "64 239 506" санына ауыстырылсын;
11-тармақтағы:

О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 11-54 "Об областном бюджете Алматинской области на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Алматинской области от 10 августа 2017 года № 20-112. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 августа 2017 года № 4299
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата "Об областном бюджете Алматинской области на 2017-2019 годы" от 9 декабря 2016 года № 11-54 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4030, опубликован 5 января 2017 года в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 331 155 877 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 41 088 073 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 2 133 703 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 10 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 287 924 101 тысяча тенге;
2) затраты 326 090 725 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 9 108 085 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 12 849 882 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 3 741 797 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 7 648 668 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 7 648 668 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 11 691 601 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 11 691 601 тысяча тенге.";
в пункте 5:
цифры "61 239 506" заменить на цивры "64 239 506";
в пунктк 11:

"1 980 307" саны "3 530 307" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы облыстық мәслихатының "Бюджет, тарифтік саясат және заңдылықтың сақталуын қамтамасыз ету мәселелері бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Алматы облыстық мәслихатының
сессия төрағасы М. Мәлтекбасов
Алматы облыстық
мәслихатының хатшысы С. Дүйсембінов

цифры "1 980 307" заменить на цивры "3 530 307".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алматинского областного маслихата "По вопросам бюджета, тарифной политики и обеспечения соблюдения законности".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Алматинского областного маслихата М. Малтекбасов
Секретарь Алматинского
областного маслихата С. Дюсембинов

Алматы облыстық мәслихатының 2017 жылғы "10" тамыздағы "Алматы облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 11-54 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 20-112 шешіміне қосымша
Алматы облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 11-54 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Алматы облысының 2017 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сынып Атауы
Ішкі сынып
I. Кірістер

Приложение к решению маслихата Алматинской области от "10" августа 2017 года №20-112 "О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата№11-54 "Об областном от 9 декабря 2016 года бюджете Алматинской области на 2017-2019 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2016 года №11-54 "Об областном бюджете Алматинской области на 2017-2019 годы"
Областной бюджет Алматинской области на 2017 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
I. Доходы

1 277 286
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
931 483
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
3 982 557
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
162 596
4
Емханалар
3 394 609
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 394 609
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
2 777 755
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
292 718
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
324 136
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
4 286 417
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 286 417
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
4 246 078
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
40 339
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
6 602 316
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 602 316
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
125 427
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
839 208
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
8 850
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
280 660
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
516
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
5 347 655
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
11 117 929
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4 009 829
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 152 656
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
601 007
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

1 277 286
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
931 483
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
3 982 557
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
162 596
4
Поликлиники
3 394 609
253
Управление здравоохранения области
3 394 609
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
2 777 755
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
292 718
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
324 136
5
Другие виды медицинской помощи
4 286 417
253
Управление здравоохранения области
4 286 417
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
4 246 078
029
Областные базы спецмедснабжения
40 339
9
Прочие услуги в области здравоохранения
6 602 316
253
Управление здравоохранения области
6 602 316
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
125 427
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
839 208
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
8 850
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
280 660
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
516
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
5 347 655
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
11 117 929
1
Социальное обеспечение
4 009 829
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 152 656
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
601 007
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

1 360 825
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
233 785
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
421 180
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
535 859
261
Облыстың білім басқармасы
852 173
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
775 429
037
Әлеуметтік сауықтандыру
76 744
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 000
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
5 000
2
Әлеуметтiк көмек
704 886
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
704 886
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
704 886
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
6 403 214
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 282 027
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
115 121
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 180
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
112 280
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
5 054
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 921 812
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 763
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
476 965
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
5 580
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету

1 360 825
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
233 785
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
421 180
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
535 859
261
Управление образования области
852 173
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
775 429
037
Социальная реабилитация
76 744
271
Управление строительства области
5 000
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
5 000
2
Социальная помощь
704 886
256
Управление координации занятости и социальных программ области
704 886
003
Социальная поддержка инвалидов
704 886
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
6 403 214
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 282 027
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
115 121
007
Капитальные расходы государственного органа
5 180
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
112 280
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
5 054
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 921 812
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 763
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
476 965
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
5 580
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам

318 968
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
202 830
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 500
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
106 638
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
580 091
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет және мұрағат ісін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 354
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
344 371
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
176 366
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
513 155
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
36 182
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
476 973
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
11 156 789
1
Отын және энергетика
1 735 843
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 735 843
011
Аудандарың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 303 122
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
432 721
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
9 420 946
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
9 420 946
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
9 420 946
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
33 594 952
1
Ауыл шаруашылығы
29 720 343
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
26 447 851
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
118 327
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
999 741
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
10 216
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
476 126
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
180 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
3 239 085
021
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу

318 968
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне
202 830
005
Капитальные расходы государственных органов
9 500
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
106 638
273
Управление культуры, архивов и документации области
580 091
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры и управления архивным делом
59 354
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
344 371
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
176 366
283
Управление по вопросам молодежной политики области
513 155
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
36 182
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
476 973
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
11 156 789
1
Топливо и энергетика
1 735 843
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 735 843
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
1 303 122
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
432 721
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
9 420 946
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
9 420 946
071
Развитие газотранспортной системы
9 420 946
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
33 594 952
1
Сельское хозяйство
29 720 343
255
Управление сельского хозяйства области
26 447 851
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
118 327
002
Поддержка семеноводства
999 741
003
Капитальные расходы государственных органов
10 216
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
476 126
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
180 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
3 239 085
021
Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них

12 061
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
86 324
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
326 725
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
50 160
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
7 253
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 257 476
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
150 284
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
5 554 022
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
11 886 213
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
71 400
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
23 535
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
901 425
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
161 550
058
Ауыл шаруашылығы өнімін өсімдік шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
487 808
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
8 850
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
335 297
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
49 333
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
54 640
271
Облыстың құрылыс басқармасы
982 981
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
982 981
719
Облыстың ветеринария басқармасы
2 289 511
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

12 061
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
86 324
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
326 725
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
50 160
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
7 253
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 257 476
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
150 284
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
5 554 022
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
11 886 213
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
71 400
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
23 535
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
901 425
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
161 550
058
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере растениеводства
487 808
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
8 850
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
335 297
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
49 333
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
54 640
271
Управление строительства области
982 981
020
Развитие объектов сельского хозяйства
982 981
719
Управление ветеринарии области
2 289 511
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии

72 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
2 000
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 026 641
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
204 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
67 228
028
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыру
22 626
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 787 342
9
Басқалар
2 537 516
120
Облыс әкімінің аппараты
336 836
008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
336 836
257
Облыстың қаржы басқармасы
813 395
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
813 395
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
762 606
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
762 606
261
Облыстың білім басқармасы
98 231
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
98 231
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
201 249
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109 751
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
24 698
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
25 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
41 800
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
325 199
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
325 199
14
Борышқа қызмет көрсету
94 530
1
Борышқа қызмет көрсету
94 530
257
Облыстың қаржы басқармасы
94 530
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
3 942
016
Жергiлiктi атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдердi төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

72 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
2 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
2 026 641
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
204 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
67 228
028
Реализация текущих мероприятий в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
22 626
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 787 342
9
Прочие
2 537 516
120
Аппарат акима области
336 836
008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"
336 836
257
Управление финансов области
813 395
012
Резерв местного исполнительного органа области
813 395
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
762 606
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
762 606
261
Управление образования области
98 231
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
98 231
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
201 249
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
109 751
003
Капитальные расходы государственного органа
24 698
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
25 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
41 800
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
325 199
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
325 199
14
Обслуживание долга
94 530
1
Обслуживание долга
94 530
257
Управление финансов области
94 530
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
3 942
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета