Талдықорған қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 8 тамыздағы № 107 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 16 тамызда № 4295 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талдықорған қалалық мәслихаты аппаратының басшысы Бигужанов Тимур Капасовичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен сон қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы Б. Онғарбаев
Қалалық мәслихаттың
хатшысы Қ. Бұлдыбаев
Талдықорған қалалық мәслихатының 2017 жылғы "8" тамыздағы № 107 шешіміне қосымша
Талдықорған қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Талдықорған қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 372 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3652 тіркелген, 2016 жылдың 15 қаңтарында "Талдықорған" газетінде жарияланған);
2. "Талдықорған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 372 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 5 ақпандағы № 389 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3722 тіркелген, 2016 жылдың 26 ақпанында "Талдықорған" газетінде жарияланған);
3. "Талдықорған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 372 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 24 наурыздағы № 6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3767 тіркелген, 2016 жылдың 15 сәуірінде "Талдықорған" газетінде жарияланған);
4. "Талдықорған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 372 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 20 мамырдағы № 23 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3877 тіркелген, 2016 жылдың 17 маусымында "Талдықорған" газетінде жарияланған);
5. "Талдықорған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 372 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 21 шілдедегі № 38 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3919 тіркелген, 2016 жылдың 5 тамызында "Талдықорған" газетінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Талдыкорганского городского маслихата
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 8 августа 2017 года № 107. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 августа 2017 года № 4295
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Талдыкорганского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Талдыкорганского городского маслихата Бигужанова Тимура Капасовича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата Б. Онгарбаев
Секретарь городского
маслихата К. Булдыбаев
Приложение к решению Талдыкорганского городского маслихата от "8" августа 2017 года № 107
Перечень некоторых решений Талдыкорганского городского маслихата признаваемых утратившими силу
1. "О бюджете города Талдыкорган на 2016-2018 годы" от 22 декабря 2015 года № 372 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3652, опубликован 15 января 2016 года в газете "Талдыкорган");
2. "О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 372 "О бюджете города Талдыкорган на 2016-2018 годы" от 5 февраля 2016 года № 389 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3722, опубликован 26 февраля 2016 года в газете "Талдыкорган");
3. "О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 372 "О бюджете города Талдыкорган на 2016-2018 годы" от 24 марта 2016 года № 6 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3767, опубликован 15 апреля 2016 года в газете "Талдыкорган");
4. "О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 372 "О бюджете города Талдыкорган на 2016-2018 годы" от 20 мая 2016 года № 23 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3877, опубликован 17 июня 2016 года в газете "Талдыкорган");
5. "О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 372 "О бюджете города Талдыкорган на 2016-2018 годы" от 21 июля 2016 года № 38 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3919, опубликован 5 августа 2016 года в газете "Талдыкорган");

6. "Талдықорған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 372 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 27 қазандағы № 57 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3994 тіркелген, 2016 жылдың 18 қарашасында "Талдықорған" газетінде жарияланған).

6. "О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 372 "О бюджете города Талдыкорган на 2016-2018 годы" от 27 октября 2016 года № 57 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3994, опубликован 18 ноября 2016 года в газете "Талдыкорган").