Талдықорған қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 14 ақпандағы "Талдықорған қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 39 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 16 қазандағы № 588 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 8 қарашада 4359 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 26 наурыздағы № 168 қаулысымен

О внесении изменения в постановление акимата города Талдыкорган от 14 февраля 2017 года № 39 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по городу Талдыкорган"
Постановление акимата города Талдыкорган Алматинской области от 16 октября 2017 года № 588. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 8 ноября 2017 года № 4359. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкорган Алматинской области от 26 марта 2018 года № 168

Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 26.03.2018 № 168 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 65 - бабы 3 - тармағына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Талдықорған қаласы әкімдігінің "Талдықорған қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" 2017 жылғы 14 ақпандағы № 39 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4102 тіркелген, "Талдықорған" газетінде 2017 жылғы 20 ақпанында жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген қаулымен бекітілген қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкрган Алматинской области от 26.03.2018 № 168 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Талдыкорган "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы" от 14 февраля 2017 года № 39 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4102, опубликован в газете "Талдыкорган" 20 февраля 2017 года) следующее изменение:
Приложение утвержденное указанным постановлением изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкінінің орынбасары М. Көлбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің
міндетін атқарушы М. Көлбаев
Талдықорған қаласы әкімдігінің 2017 жылғы "16" қазандағы № 588 қаулысымен бекітілген қосымша
Талдықорған қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
№р/с
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарынының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы жан басына шаққанда бір айдағы қаржыландырудың мөлшері (тенге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы ата-аналардың бір айдағы төлемақы мөлшері (тенге)
3 жасқа дейін

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города М. Кольбаева.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города М. Кольбаев
Приложение утвержденное постановлением акимата города Талдыкорган от "16" октября 2017 года № 588
Госдурственный образовательный заказ на дошкольное воипитание и обучение, размер подушевого финансирования иродительской платы по городу
№ п/п
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников в организациях дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
До 3 лет

2) Жеке меншік мектепке дейінгі ұйымдарда ата-аналардан немесезаңды өкілдерден төлемақы алу тәртібін мектепке дейінгі ұйымның құрылтайшысы белгілейді.

2) в частных дошкольных организациях порядок взимания оплаты с родителей или законных представителей устанавливается учредителем дошкольной организации.