Қапшағай қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 15-57 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2017 жылғы 18 тамыздағы № 24-100 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 29 тамызда № 4314 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының "Қапшағай қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 15-57 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4054 тіркелген, 2017 жылдың 6 қаңтарында "Нұрлы өлке" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9248993 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2110623 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 42325 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 80000 мың теңге;
трансферттер түсімі 7016045 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1379324 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2165231 мың теңге;
субвенциялар 3471490 мың теңге;
2) шығындар 9519584 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 1535897 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 1540340 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 4443 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1806488 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1806488 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 15-57 "О бюджете города Капшагай на 2017-2019 годы"
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 18 августа 2017 года № 24-100. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 августа 2017 года № 4314
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата "О бюджете города Капшагай на 2017-2019 годы" от 22 декабря 2016 года № 15-57 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4054, опубликован 6 января 2017 года в газете "Нурлы олке") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 9248993 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2110623 тысячи тенге;
неналоговые поступления 42325 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 80000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 7016045 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1379324 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 2165231 тысяча тенге;
субвенции 3471490 тысяч тенге;
2) затраты 9519584 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 1535897 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 1540340 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 4443 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1806488 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1806488 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қаласы мәслихатының
сессия төрағасы Р.Сагитдинов
Қапшағай қаласы мәслихатының
хатшысы К. Ахметтаев
Қапшағай қалалық мәслихатының 2017 жылғы 18 тамыздағы "Қапшағай қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 15-57 шешіміне өзгерістер енгізу уралы" № 24-100 шешіміне қосымша

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "По социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Капшагайского
городского маслихата Р.Сагитдинов
Секретарь Капшагайского
городского маслихата К. Ахметтаев
Приложение к решению Капшагайского городского маслихата от 18 августа 2017 года № 24-100 "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 15-57 "О бюджете города Капшагай на 2017-2019 годы"