Қапшағай қаласының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 30-132 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 4 қаңтарда № 4471 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Заречный ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 30771 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 12285 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 18486 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 11120 мың теңге;
субвенциялар 7366 мың теңге;
2) шығындар 30771 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 28.11.2018 № 43-178 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018-2020 жылдарға арналған Шеңгелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 32565 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 21325 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 11240 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 11240 мың теңге;
2) шығындар 32565 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 28.11.2018 № 43-178 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджетах сельских округов города Капшагай на 2018-2020 годы
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 25 декабря 2017 года № 30-132. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 4 января 2018 года № 4471.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Заречного сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 30771 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 12285 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления трансфертов 18486 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 11120 тысяч тенге;
субвенции 7366 тысяч тенге;
2) затраты 30771 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюдже кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 28.11.2018 № 43-178 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет Шенгельдинского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 32565 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 21325 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления трансфертов 11240 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 11240 тысяч тенге;
2) затраты 32565 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 28.11.2018 № 43-178 (вводится в действие с 01.01.2018).

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қалалық мәслихатының
сессия төрағасы С. Нуржанов
Қапшағай қалалық
мәслихатының хатшысы Қ. Ахметтаев
Қапшағай қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-132 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Заречный ауылдық округінің бюджеті

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "По социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Капшагайского
городского маслихата С. Нуржанов
Секретарь Капшагайского
городского маслихата К. Ахметтаев
Приложение 1 к решению Капшагайского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 30-132 "О бюджетах сельских округов города Капшагай на 2018-2020 годы"
Бюджет Заречного сельского округа на 2018 год

Қапшағай қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-132 шешіміне 4-қосымша
2018 жылға арналған Шеңгелді ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 4 қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 28.11.2018 № 43-178 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

Приложение 4 к решению Капшагайского городского маслихатаот 25 декабря 2017 года № 30-132 "О бюджетах сельских округов города Капшагай на 2018-2020 годы"
Бюджет Шенгельдинского сельского округа на 2018 год
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 28.11.2018 № 43-178 (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы