Текелі қаласы әкімінің 2015 жылғы 18 маусымдағы "Текелі қаласы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" № 6 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Текелі қаласы әкімінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 17 ақпанда № 4096 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заныңың 27-бабына сәйкес, Текелі қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қаласы әкімінің "Текелі қаласы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" 2015 жылғы 18 маусымдағы № 6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3307 тіркелген, 2015 жылдың 14 тамызында "Текелі тынысы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Текелі қаласының әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы А. Мұхановқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қаласының әкімі Б. Өнербаев

О признании утратившим силу решение акима города Текели от 18 июня 2015 года № 6 "Об утверждении регламента акимата города Текели"
Решение акима города Текели Алматинской области от 27 января 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 февраля 2017 года № 4096
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким города Текели РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Текели "Об утверждении регламента акимата города Текели" от 18 июня 2015 года № 6 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3307, опубликован 14 августа 2015 года в газете "Текели тынысы").
2. Контроль за исполнением настоящего решения двозложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима города Текели" А. Муханова.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Текели Б. Унербаев