Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-55 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2017 жылғы 17 тамыздағы № 17-109 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 24 тамызда № 4303 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 11-55 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4045 тіркелген, 2017 жылдың 6 қаңтарында және 2017 жылдың 13 қаңтарында қалалық "Текелі тынысы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3069123 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 260596 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 20573 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 8990 мың теңге;
трансферттер түсімі 2778964 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 496303 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 865671 мың теңге;
субвенциялар 1416990 мың теңге;
2) шығындар 3144437 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) (-) 75314 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 75314 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 21 декабря 2016 года № 11-55 "О бюджете города Текели на 2017-2019 годы"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 17 августа 2017 года № 17-109. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 августа 2017 года № 4303
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата "О бюджете города Текели на 2017-2019 годы" от 21 декабря 2016 года № 11-55 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4045, опубликован 6 января 2017 года и 13 января 2017 года в городской газете "Текели тынысы") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 3069123 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 260596 тысяч тенге;
неналоговые поступления 20573 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 8990 тысяч тенге;
поступления трансфертов 2778964 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 496303 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 865671 тысяча тенге;
субвенции 1416990 тысяч тенге;
2) затраты 3144437 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 75314 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 75314 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы Т. Жұмаділов
Текелі қалалық
мәслихатының хатшысы Н. Калиновский
Текелі қалалық мәслихатының 2017 жылғы 17 тамыздағы "Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-55 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 17-109 шешіміне қосымша

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Текелийского городского
маслихата Т. Жумадилов
Секретарь Текелийского
городского маслихата Н. Калиновский
Приложение к решению Текелийского городского маслихата от 17 августа 2017 года № 17-109 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 21 декабря 2016 года № 11-55 "О бюджете города Текели на 2017-2019 годы"

21 507
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
11 615
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
299 931
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
41 066
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35 530
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 789
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
10 862
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
22 879
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 536
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
5 536
2
Әлеуметтік көмек
227 382
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
223 331
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
101 340
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
583
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
16 517
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13 749
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 852
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
33 733
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
41 257
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
14 300
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 051
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
4 051
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
31 483
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
31 483
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 998
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 342
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

21 507
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11 615
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
299 931
1
Социальное обеспечение
41 066
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
35 530
005
Государственная адресная социальная помощь
1 789
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
10 862
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
22 879
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 536
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
5 536
2
Социальная помощь
227 382
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
223 331
002
Программа занятости
101 340
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
583
006
Оказание жилищной помощи
16 517
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13 749
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 852
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33 733
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
41 257
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
14 300
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 051
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
4 051
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
31 483
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
31 483
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25 998
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 342
021
Капитальные расходы государственного органа
600
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы