Ақсу аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 12-57 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 11 сәуірде № 4184 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақсу аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу аудандық мәслихат аппаратының басшысы Үсенова Нурбола Каметкаливича жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу аудандық мәслихатының сессия төрағасы К. Дәулетбекова
Ақсу аудандық мәслихатының хатшысы Б. Сүлейменов
Ақсу аудандық мәслихатының 2017 жылғы "17" наурыз № 12-57 шешіміне қосымша
Ақсу аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 26-165 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 10 ақпандағы № 27-172 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2586 тіркелген, 2014 жылдың 1 наурызында "Ақсу өңірі" газетінде жарияланған);
2. "Ақсу ауданы бойынша аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" 2014 жылғы 10 ақпандағы № 27-173 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2618 тіркелген, 2014 жылдың 5 наурызында "Ақсу өңірі" газетінде жарияланған);
3. "Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 26-165 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 04 сәуірдегі № 29-181(Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2662 тіркелген, 2014 жылдың 26 сәуірінде "Ақсу өңірі" газетінде жарияланған);
4. "Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 26-165 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 05 мамырдағы № 31-194 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2706 тіркелген, 2014 жылдың 31 мамырында "Ақсу өңірі" газетінде жарияланған);
5. "Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 26-165 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 6 тамыздағы № 33-210 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2812 тіркелген, 2014 жылдың 23 тамызында "Ақсу өңірі" газетінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Аксуского районного маслихата
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 17 марта 2017 года № 12-57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 апреля 2017 года № 4184
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Аксуского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Аксуского районного маслихата Усенова Нурбола Каметкалиевича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Аксуского районного маслихата К. Даулетбекова
Секретарь Аксуского
районного маслихата Б. Сулейменов
Приложение к решению Аксуского районного маслихата от "17" марта 2017 года № 12-57
Перечень некоторых решений Аксуского районного маслихата признаваемых утратившими силу
1. "О внесении изменении в решение Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 26-165 "О районном бюджете Аксуского района на 2014-2016 годы" от 10 февраля 2014 года № 27-172 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2586, опубликован 1 марта 2014 года в газете "Аксу онири");
2. "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Аксуского района" от 10 февраля 2014 года № 27-173(зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2618, опубликован 5 апреля 2014 года в газете "Аксу онири");
3. "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 26-165 "О районном бюджете Аксуского района на 2014-2016 годы" от 04 апреля 2014 года № 29-181 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2662, опубликован 26 апреля 2014 года в газете "Аксу онири");
4. "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 26-165 "О районном бюджете Аксуского района на 2014-2016 годы" от 05 мая 2014 года № 31-194 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2706, опубликован 31 мая 2014 года в газете "Аксу онири");
5. "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 26-165 "О районном бюджете Аксуского района на 2014-2016 годы" от 06 августа 2014 года № 33-210 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2812, опубликован 23 августа 2014 года в газете "Аксу онири");

6. "Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 26-165 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 16 қазандағы № 34-217 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2878 тіркелген, 2014 жылдың 1 қарашасында "Ақсу өңірі" газетінде жарияланған);
7. "Ақсу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 37-233 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2986 тіркелген, 2015 жылдың 10 қаңтарында "Ақсу өңірі" газетінде жарияланған);
8. "Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-233 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 06 ақпандағы № 38-239 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3059 тіркелген, 2015 жылдың 28 ақпанында "Ақсу өңірі" газетінде жарияланған);
9. "Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-233 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 27 мамырдағы № 41-256 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3207 тіркелген, 2015 жылдың 20 маусымында "Ақсу өңірі" газетінде жарияланған);
10. "Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-233 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 07 қыркүйектегі № 44-272 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3407 тіркелген, 2015 жылдың 25 қыркүйегінде "Ақсу өңірі" газетінде жарияланған);
11. "Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-233 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 09 қарашадағы № 45-279 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3555 тіркелген, 2015 жылдың 27 қарашасында "Ақсу өңірі" газетінде жарияланған);
12. "Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-233 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 09 желтоқсандағы № 46-285 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3621 тіркелген, 2015 жылдың 25 желтоқсанында "Ақсу өңірі" газетінде жарияланған).

6. "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 26-165 "О районном бюджете Аксуского района на 2014-2016 годы" от 16 октября 2014 года № 34-217 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2878, опубликован 1 ноября 2014 года в газете "Аксу онири");
7. "О бюджете Аксуского района на 2015-2017 годы" от 19 декабря 2014 года № 37-233 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2986, опубликован 10 января 2015 года в газете "Аксу онири");
8. "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-233 "О бюджете Аксуского района на 2015-2017 годы" от 06 февраля 2015 года № 38-239 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3059, опубликован 28 февраля 2015 года в газете "Аксу онири");
9. "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-233 "О бюджете Аксуского района на 2015-2017 годы" от 27 мая 2015 года № 41-256 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3207, опубликован 20 июня 2015 года в газете "Аксу онири");
10. "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-233 "О бюджете Аксуского района на 2015-2017 годы" от 07 сентября 2015 года № 44-272" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3407, опубликован 25 сентября 2015 года в газете "Аксу онири");
11. "О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-233 "О бюджете Аксуского района на 2015-2017 годы" от 09 ноября 2015 года № 45-279 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3555, опубликован 27 ноября 2015 года в газете "Аксу онири");
12. "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-233 "О бюджете Аксуского района на 2015-2017 годы" от 09 декабря 2015 года № 46-285(зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3621, опубликован 25 декабря 2015 года в газете "Аксу онири").