Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 маусымдағы № 17-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 19 маусымда № 4236 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 31-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 27.03.2018 № 31-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының "Алакөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4055 тіркелген, 2017 жылдың 14 қаңтарында "Алакөл" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редақцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 8451802 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 1645633 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 9796 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 38674 мың теңге;
трансферттер түсімі 6757699 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1719891 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 667008 мың теңге;
субвенциялар 4370800 мың теңге;
2) шығындар 8489994 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 18947 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 30632 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 11685 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 57139 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 57139 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11-1 "О бюджете Алакольского района на 2017-2019 годы"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 9 июня 2017 года № 17-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 июня 2017 года № 4236. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 27 марта 2018 года № 31-3
Сноска. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 27.03.2018 № 31-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата "О бюджете Алакольского района на 2017-2019 годы" от 23 декабря 2016 года № 11-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4055, опубликован 14 января 2017 года в газете "Алаколь") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 8451802 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1645633 тысяч тенге;
неналоговые поступления 9796 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 38674 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6757699 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1719891 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 667008 тысяч тенге;
субвенции 4370800 тысяч тенге;
2) затраты 8489994 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 18947 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 30632 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 11685 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 57139 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 57139 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алакөл аудандық мәслихатының "Депутаттық өкілеттік, бюджет, экономика, заңдылықты сақтау, құқықтық қорғау және қоғамдық ұйымдармен байланыс жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алакөл аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы Е. Абдрахманов
Алакөл аудандық
мәслихаттың хатшысы С. Жабжанов

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "По депутатскому представительству, бюджета, экономики, соблюдению законности, правовой защите и связи с общественными организациями".
4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Алакольского
районного маслихата Е. Абдрахманов
Секретарь Алакольского
районного маслихата С. Жабжанов

Алакөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы "9 " маусымдағы "Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 17-1 шешіміне қосымша
Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы"Алакөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-1шешімімен бекітілген1-қосымша
Алакөл ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы

Приложение к решению Алакольского районного маслихата от "9" июня 2017 года № 17-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11-1 "О бюджете Алакольского района на 2017-2019 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Алакольского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11-1 "О бюджете Алакольского района на 2017-2019 годы"
Бюджет Алакольского района на 2017 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс