Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 16 тамыздағы № 19-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 24 тамызда № 4301 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 31-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 27.03.2018 № 31-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының "Алакөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11-1 ш (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4055 тіркелген 2017 жылдың 14 қаңтарында, "Алакөл" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9004832 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 1670633 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 9796 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 38674 мың теңге;
трансферттер түсімі 7285729 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2109359 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 805570 мың теңге;
субвенциялар 4370800 мың теңге;
2) шығындар 9043024 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 18947 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 30632 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 11685 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 57139 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 57139 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11-1 "О бюджете Алакольского района на 2017-2019 годы"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 16 августа 2017 года № 19-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 августа 2017 года № 4301. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 27 марта 2018 года № 31-3
Сноска. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 27.03.2018 № 31-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата "О бюджете Алакольского района на 2017-2019 годы" от 23декабря 2016 года №11-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4055, опубликован 14 января 2017 года в газете "Алакол") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1.Утвердитьрайонный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 9004832 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1670633 тысяч тенге;
неналоговые поступления 9796 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 38674 тысяч тенге;
поступления трансфертов 7285729 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2109359 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 805570 тысяч тенге;
субвенции 4370800 тысяч тенге;
2) затраты 9043024 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 18947 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 30632 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 11685 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 57139 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 57139 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алакөл аудандық мәслихатының "Депутаттық өкілеттік, бюдет, экономика, заңдылықты сақтау, құқықтық қорғау және қоғамдық ұйымдармен байланыс жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін
4. Осы шешiм 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алакөл аудандық мәслихатының
сессия төрағасы К.Т.Көкебаев
Алакөл аудандық
мәслихатының хатшысы С.Жабжанов

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "По депутатскому представительству, бюджета, экономики, соблюдению законности, правовой защите и связи с общественными организациями".
4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Алакольского
районного маслихата К.Т.Кокебаев
Секретарь Алакольского
районного маслихата С.Жабжанов

Алакөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы "16" тамыздағы Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" №11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №19-1 шешіміне қосымша
Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" №11-1 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Алакөл ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы

Приложение к решению Алакольского районного маслихата от "16 " августа 2017 года № 19-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №11-1 "О бюджете Алакольского района на 2017-2019 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Алакольского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11-1"О бюджете Алакольского района на 2017-2019 годы"
Бюджет Алакольского района на 2017 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс

012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 300
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
40 660
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарның күрделі шығыстары
678 676
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
487 594
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
76 697
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
71 226
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 283
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
45 258
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
24 685
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5471
030
Патрионат тәрбиешіге берілетін баланы асырап бағу
2185
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқарынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
3286
2
Әлеуметтік көмек
382 488
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
382 488
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
152 893
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт, ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24 518
006
Тұрғын үй көмек көрсету
2 259
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31 445
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 084
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
38 439
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
99 244
023
Жұмыспен қамту орталығының қызметін қамтамасыз ету
29 606
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
28 409
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27 291
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 019
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 429
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

012
Капитальные расходы государственного органа
6 300
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
40 660
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
678676
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
487 594
1
Социальное обеспечение
76 697
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
71 226
005
Государственная адресная социальная помощь
1 283
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
45 258
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
24 685
464
Отдел образование района (города областного значения)
5471
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2185
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
3 286
2
Социальная помощь
382 488
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
382 488
002
Программа занятости
152 893
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24 518
006
Оказание жилищной помощи
2 259
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31 445
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 084
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
38 439
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
99 244
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
29 606
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
28 409
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27 291
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21 019
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 429
021
Капитальные расходы государственного органа
300
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы