Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 01 қарашадағы № 22-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 14 қарашада № 4372 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 31-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 27.03.2018 № 31-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының "Алакөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4055 тіркелген 2017 жылдың 14 қаңтарында, "Алакөл" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9183701 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 1606633 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 4481 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 707989 мың теңге;
трансферттер түсімі 6864598 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1692052 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 801746 мың теңге;
субвенциялар 4370800 мың теңге;
2) шығындар 9221893 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 18303 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 29988 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 11685 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 56495 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 56495 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11-1 "О бюджете Алакольского района на 2017-2019 годы"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 01 ноября 2017 года № 22-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 ноября 2017 года № 4372. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 27 марта 2018 года № 31-3
Сноска. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 27.03.2018 № 31-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата "О бюджете Алакольского района на 2017-2019 годы" от 23 декабря 2016 года № 11-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4055, опубликован 14 января 2017 года в газете "Алакол") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 9183701 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1606633 тысяч тенге;
неналоговые поступления 4481 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 707989 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6864598 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1692052 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 801746 тысяч тенге;
субвенции 4370800 тысяч тенге;
2) затраты 9221893 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 18303 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 29988 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 11685 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 56495 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 56495 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алакөл аудандық мәслихатының "Депутаттық өкілеттік, бюдет, экономика, заңдылықты сақтау, құқықтық қорғау және қоғамдық ұйымдармен байланыс жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алакөл аудандық мәслихатының
сессия төрағасы К.Т.Көкебаев
Алакөл аудандық
мәслихатының хатшысы С.Жабжанов

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "По депутатскому представительству, бюджета, экономики, соблюдению законности, правовой защите и связи с общественными организациями".
4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Алакольского
районного маслихата К.Т.Кокебаев
Секретарь Алакольского
районного маслихата С.Жабжанов

Алакөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы "01" қарашадағы "Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 22-1 шешіміне қосымша
Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" №11-1 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Алакөл ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы

Приложение к решению Алакольского районного маслихата от "01 " ноября 2017 года № 22-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11-1 "О бюджете Алакольского района на 2017-2019 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Алакольского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11-1 "О бюджете Алакольского района на 2017-2019 годы"
Бюджет Алакольского района на 2017 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс