Балқаш аудандық мәслихатының 2016 жылы 20 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 13-54 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 1 наурыздағы № 15-70 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 14 наурызда № 4129 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 13-54 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4051 тіркелген, 2016 жылдың 07 қантарында "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1–тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5 157 184 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 97 251 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 16 939 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 25 069 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 017 925 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 088 682 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 794 143 мың теңге;
субвенция 3 135 100 мың теңге;
2) шығындар 5 174 546 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 4 780 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 30 632 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 25 852 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 22 142 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 22 142 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Ғ. Әбдіқұлов
Балқаш аудандық
мәслихатының хатшысы К. Омаров
Балқаш ауданы мәслихатының 2017 жылғы 1 наурыздағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 13-54 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 15-70 шешіміне келісім
"КЕЛІСІЛДІ"
"Балқаш аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы Өмірбаев Алпысбай Жандосұлы
Балқаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 1 наурыздағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 13-54 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 15-70 шешіміне қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімімен бекітілген 1-қосымша
Балқаш ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер

О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 13-54 "О бюджете Балхашского района на 2017-2019 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 1 марта 2017 года № 15-70. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 марта 2017 года № 4129
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104, пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 13-54 "О бюджете Балхашского района на 2017-2019 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4051, опубликован 07 января 2017 года в газете "Балхаш онири"), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 5 157 184 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 97 251 тысяч тенге;
неналоговые поступления 16 939 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 25 069 тысяча тенге;
поступления трансфертов 5 017 925 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 088 682 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 794 143 тысяч тенге;
субвенции 3 135 100 тысяч тенге;
2) затраты 5 174 546 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 4 780 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 30 632 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 25 852 тысячи тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 22 142 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 22 142 тысяча тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Балхашского
районного маслихата Г. Абдугулов
Секретарь Балхашского
районного маслихата К. Омаров
Согласование к решению Балхашского районного маслихата от 1 марта 2017 года № 15-70 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 13-54 "О бюджете Балхашского района на 2017-2019 годы"
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Балхашского района" Умирбаев Алпысбай Жандосович
Приложение к решению Балхашского районного маслихата от 1 марта 2017 года № 13-54 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 13-54 "О бюджете Балхашского района на 2017-2019 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Балхашского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 13-54 "О бюджете Балхашского района на 2017-2019 годы"
Бюджет Балхашского района на 2017 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы