Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 27-144 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 9 қаңтарда № 4493 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Аққайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 39 575 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 7 751 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 303 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 31 521 мың теңге;
2) шығындар 39 575 мың теңге;
3)таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 29.11.2018 № 46-214 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018-2020 жылдарға арналған Ақтерек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 21 129 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 4 719 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 93 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 16 317 мың теңге;
2) шығындар 21 129 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 29.11.2018 № 46-214 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2018-2020 жылдарға арналған Ақсеңгір ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 48 998 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 7 098 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 18 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 41 882 мың теңге;
2) шығындар 48 998 мың теңге;

О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2018-2020 года
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 22 декабря 2017 года № 27-144. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 9 января 2018 года № 4493.
В соответствии c пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аккайнарского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 39 575 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 751 тысячи тенге;
неналоговые поступления 303 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 31 521тысяча тенге;
2) затраты 39 575 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 29.11.2018 № 46-214 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет Актерекского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 21 129 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 719 тысяч тенге;
неналоговые поступления 93 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 16 317тысяч тенге;
2) затраты 21 129 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 29.11.2018 № 46-214 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Утвердить бюджет Аксенгирского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 48 998 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 098 тысяч тенге;
неналоговые поступления 18 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 41882 тысяч тенге;
2) затраты 48 998 тысячи тенге;

Ескерту. 6 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 29.11.2018 № 46-214 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2018-2020 жылдарға арналған Қарақастек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 66774 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 7 347 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі59 427мың теңге;
2) шығындар66 774мың теңге;
3)таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 7 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 29.11.2018 № 46-214 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2018-2020 жылдарға арналған Қарасу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 40 031 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 18 499 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 76 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 21 456 мың теңге;
2) шығындар 40 031 мың теңге;
3)таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 8 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 29.11.2018 № 46-214 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2018-2020 жылдарға арналған Қарғалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 100 713 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 98 376 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 2 213 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 124 теңге;
2) шығындар 100 713 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 9 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 29.11.2018 № 46-214 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2018-2020 жылдарға арналған Мынбаев ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

Сноска. Пункт 6 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 29.11.2018 № 46-214 (вводится в действие с 01.01.2018).
7. Утвердить бюджет Каракастекского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 66 774 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 347 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 59 427 тысяч тенге;
2) затраты 66 774 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 29.11.2018 № 46-214 (вводится в действие с 01.01.2018).
8. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 40 031 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 18 499 тысяч тенге;
неналоговые поступления 76 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 21 456 тысяч тенге;
2) затраты 40 031 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 29.11.2018 № 46-214 (вводится в действие с 01.01.2018).
9. Утвердить бюджет Каргалинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 100 713 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 98 376 тысяч тенге;
неналоговые поступления 2 213 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 124 тенге;
2) затраты 100 713 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 29.11.2018 № 46-214 (вводится в действие с 01.01.2018).
10. Утвердить бюджет Мынбаевского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 19 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 29.11.2018 № 46-214 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 19 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 29.11.2018 № 46-214 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

3. Осы шешiм 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының сессия төрағасы Нурманов С. Ә.
Жамбыл аудандық мәслихатының хатшысы Жұрын С. М.
Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы "22" желтоқсандағы "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 27-144 шешіміне 1-қосымша
Аққайнар ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджетi
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 29.11.2018 № 46-214 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы (мың теңге)
І. Кірістер

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Жамбылского районного маслихата Нурманов С. А.
Секретарь Жамбылского районного маслихата Журын С. М.
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от "22" декабря 2017 года № 27-144 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2018-2020 года"
Бюджет Аккайнарского сельского округа на 2018 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 29.11.2018 № 46-214 (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
І. Доходы

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы "22" желтоқсандағы "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 27-144 шешіміне 43-қосымша
Үңгіртас ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджетi
Ескерту. 43 қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 29.11.2018 № 46-214 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы (мың теңге)
I. Кірістер

452
Отдел финансов района (города областного значения)
0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 43 к решению Жамбылского районного маслихата от "22" декабря 2017 года № 27-144 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2018-2020 года"
Бюджет Унгуртасского сельского округа на 2018 год
Сноска. Приложение 43 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 29.11.2018 № 46-214 (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
I. Доходы