Ескелді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-57 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 тамыздағы № 18-120 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 29 тамызда № 4319 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелдi ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының "Ескелді ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10-57 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4049 тіркелген, 2017 жылдың 13 қаңтарында, 2017 жылдың 26 қаңтарында "Жетісу шұғыласы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5790950 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 325286 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 9330 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 8500 мың теңге;
трансферттер түсімі 5447834 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1174636 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 616278 мың теңге;
субвенциялар 3656920 мың теңге;
2) шығындар 5839693 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 9481 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 44246 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 34765 мың теңге;

О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-57 "О бюджете Ескельдинского района на 2017-2019 годы"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 21 августа 2017 года № 18-120. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 августа 2017 года № 4319
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата "О бюджете Ескельдинского района на 2017-2019 годы" от 22 декабря 2016 года № 10-57 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4049, опубликован 13 января 2017 года, 26 января 2017 года в газете "Жетысу шугыласы") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 5790950 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 325286 тысяч тенге;
неналоговые поступления 9330 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 8500 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5447834 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1174636 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 616278 тысяч тенге;
субвенции 3656920 тысяч тенге;
2) затраты 5839693 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 9481 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 44246 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 34765 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 58224 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 58224 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты сақтау мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 58224 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 58224 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономики, финансов, бюджету и соблюдения законности".

4. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Г. Нам
Ескелді аудандық
мәслихатының хатшысы Қ. Алпысбаев
Ескелді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 тамыздағы "Ескелді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-57 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 18-120 шешіміне қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Ескельдинского
районного маслихата Г. Нам
Секретарь Ескельдинского
районного маслихата К. Алпысбаев
Приложение к решению Ескельдинского районного маслихата от "21" августа 2017 года № 18-120 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-57 "О бюджете Ескельдинского района на 2017-2019 годы"