Іле аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы "Іле ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 9-39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 2 қарашадағы № 17-81 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 16 қарашада № 4382 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 9-39 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4040 тіркелген, 2017 жылдың 1 қаңтарында "Іле таңы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 4-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 88 898 262 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 75 379 004 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 31 700 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 426 100 мың теңге;
трансферттер түсімі 13 061 458 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 153 333 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 9 908 125 мың теңге;
2) шығындар 91 458 720,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 34 186 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 61 263 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 27 077 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (−) 2 594 644,3 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 594 644,3 мың теңге.";
"4. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 4-қосымшаға сәйкес, 280 287 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 12 декабря 2016 года № 9-39 "О бюджете Илийского района на 2017-2019 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 2 ноября 2017 года № 17-81. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 ноября 2017 года № 4382
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата "О бюджете Илийского района на 2017-2019 годы" от 12 декабря 2016 года № 9-39 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4040, опубликован 1 января 2017 года в газете "Іле таңы") следующие изменения:
пункты 1, 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 88 898 262 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 75 379 004 тысячи тенге;
неналоговые поступления 31 700 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 426 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов 13 061 458 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 153 333 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 9 908 125 тысяч тенге;
2) затраты 91 458 720,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 34 186 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 61 263 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 27 077 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (−) 2 594 644,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 594 644,3 тысячи тенге.";
"4. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 280 287 тысяч тенге, согласно приложению 4.
Акимам сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының
сессия төрағасы М. Егембердиева
Іле аудандық мәслихатының
хатшысының міндетін атқарушы В. Батыр

3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Илийского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Илийского
районного маслихата М. Егембердиева
Исполняющий обязанности секретаря
Илийского районного маслихата В. Батыр

Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы "2" қарашадағы "Іле аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы "Іле ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 9-39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 17-81 шешіміне қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы "Іле ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 9-39 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Іле ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер

Приложение к решению Илийского районного маслихата от "2" ноября 2017 года № 17-81 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 12 декабря 2016 года № 9-39 "О бюджете Илийского района на 2017-2019 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Илийского районного маслихата от 12 декабря 2016 года № 9-39 "О бюджете Илийского района на 2017-2019 годы"
Бюджет Илийского района на 2017 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
27 077
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
27 077
Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы "2" қарашадағы "Іле аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы "Іле ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 9-39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 17-81 шешіміне 2 қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы "Іле ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 9-39 шешімімен бекітілген 4-қосымша
2017 жылы жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Барлығы
280 287
1
"Ащыбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
38 849
2
"Байсерке ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
29 980
3
"Боралдай кенттік округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
26 001
4
"Жетіген ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
18 752
5
"КазЦик ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
23 847
6
"Қараой ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
28 790
7
"Күрті ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
18 439
8
"Междуречинск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
41 511
9
"Чапаев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
17 693
10
"Энергетический кенттік округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
36 425

452
Отдел финансов района (города областного значения)
27 077
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
27 077
Приложение 2 к решению Илийского районного маслихата от "2" ноября 2017 года № 17-81 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 12 декабря 2016 года № 9-39 "О бюджете Илийского района на 2017-2019 годы"
Приложение 4 утвержденное решением Илийского районного маслихата от 12 декабря 2016 года № 9-39 "О бюджете Илийского района на 2017-2019 годы"
Трансферты органам местного самоуправления на 2017 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего
280 287
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Ащыбулакского сельского округа"
38 849
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Байсеркинского сельского округа"
29 980
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Бурундайского сельского округа"
26 001
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Жетигенского сельского округа"
18 752
5
Государственное учреждение "Аппарат акима КазЦиковского сельского округа"
23 847
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Караойского сельского округа"
28 790
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Куртинского сельского округа"
18 439
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Междуреченского сельского округа"
41 511
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Чапаевского сельского округа"
17 693
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Энергетического сельского округа"
36 425