Қарасай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 маусымдағы № 14-6 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 26 маусымда № 4255 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қарасай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихаты аппаратының басшысы К. Абильбековке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы Ж. Кулиева
Аудандық мәслихаттың хатшысы Е. Қалиев
Қарасай аудандықмәслихатының 2017 жылғы " 9 " маусымдағы № 14-6 шешіміне қосымша
Қарасай аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдердің тізбесі
1. "Қарасай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 50-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3657 тіркелген, 2016 жылдың 26 қаңтарында "Заман жаршысы" газетінде жарияланған);
2. "Қарасай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 5 ақпандағы № 52-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3714 тіркелген, 2016 жылдың 26 ақпанында "Заман жаршысы" газетінде жарияланған);
3. "Қарасай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 24 наурыздағы № 1-11 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3779 тіркелген, 2016 жылдың 22 сәуірінде "Заман жаршысы" газетінде жарияланған);
4. "Қарасай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 20 мамырдағы № 5-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3863 тіркелген, 2016 жылдың 17 маусымында "Заман жаршысы" газетінде жарияланған);
5. "Қарасай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 20 шілдедегі № 6-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3926 тіркелген, 2016 жылдың 12 тамызында "Заман жаршысы" газетінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Карасайского районного маслихата
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 9 июня 2017 года № 14-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 июня 2017 года № 4255
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Карасайского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Карасайского районного маслихата К. Абильбекова.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата Ж. Кулиева
Секретарь районного маслихата Е. Калиев
Приложение к решению Карасайского районного маслихата от " 9 " июня 2017 года № 14-6
Перечень некоторых решений Карасайского районного маслихата признаваемых утратившими силу
1. "О бюджете Карасайского района на 2016-2018 годы" от 23 декабря 2015 года № 50-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3657, опубликован 26 января 2016 года в газете "Заман жаршысы");
2. "О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 50-3 "О бюджете Карасайского района на 2016-2018 годы" от 5 февраля 2016 года № 52-4 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3714, опубликован 26 февраля 2016 года в газете "Заман жаршысы");
3. "О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 50-3 "О бюджете Карасайского района на 2016-2018 годы" от 24 марта 2016 года № 1-11 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3779, опубликован 22 апреля 2016 года в газете "Заман жаршысы");
4. "О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 50-3 "О бюджете Карасайского района на 2016-2018 годы" от 20 мая 2016 года № 5-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3863, опубликован 17 июня 2016 года в газете "Заман жаршысы");
5. "О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 50-3 "О бюджете Карасайского района на 2016-2018 годы" от 20 июля 2016 года № 6-5 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3926, опубликован 12 августа 2016 года в газете "Заман жаршысы");

6. "Қарасай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 26 қазандағы № 8-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4000 тіркелген, 2016 жылдың 1 желтоқсанында "Заман жаршысы" газетінде жарияланған).

6. "О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 50-3 "О бюджете Карасайского района на 2016-2018 годы" от 26 октября 2016 года № 8-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4000, опубликован 1 декабря 2016 года в газете "Заман жаршысы").