Қарасай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 тамыздағы № 18-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 25 тамызда № 4307 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4046 тіркелген, 2017 жылдың 13 қаңтарында "Заман жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 22448892 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 11753702 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 96190 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 250000 мың теңге;
трансферттер түсімі 10349000 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2773644 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 7575356 мың теңге;
2) шығындар 23039520 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 50623 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 71473 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 20850 мың теңге;
4) қаржылық активтер мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 641251 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 641251 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-3 "О бюджете Карасайского района на 2017-2019 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 17 августа 2017 года № 18-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 25 августа 2017 года № 4307
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата "О бюджете Карасайского района на 2017-2019 годы" от 22 декабря 2016 года № 10-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4046, опубликован 13 января 2017 года в газете "Заман жаршысы") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 22448892 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 11753702 тысяч тенге;
неналоговые поступления 96190 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 250000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 10349000 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2773644 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 7575356 тысяч тенге;
2) затраты 23039520 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 50623 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 71473 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 20850 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 641251 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 641251 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, қаржы, әлеуметтік-экономикалық даму, нарықтық құрылымдарды, экономика мен кәсіпкерлікті қалыптастыру жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қарасай аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Қ. Баяманов
Қарасай аудандық
мәслихатының хатшысы А. Көшкімбаев

3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По формированию бюджета, финансов, социально-экономического развития, рыночной структуры, экономики и предпринимательства".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Карасайского
районного маслихата К. Баяманов
Секретарь Карасайского
районного маслихата А. Кошкимбаев

Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы "17" тамыздағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 18-3 шешіміне 1-қосымша
Қарасай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-3 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Қарасай ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы
I. Кiрiстер

Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от "17" августа 2017 года № 18-3 "О внесений изменений в решение Карасайского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-3 "О бюджете Карасайского района на 2017-2019 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Карасайского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-3 "О бюджете Карасайского района на 2017-2019 годы"
Бюджет Карасайского района на 2017 год
Категории
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Наименование
Под класс
І. Доходы

14 276
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
1 019 582
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
1 019 582
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 067
004
Ауданның(аудандық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
37 500
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
414 850
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1 124
012
Мемлекеттiк органның күрделі шығыстары
6 000
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
56 893
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
17 255
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
471 893
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
670 830
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
71 034
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
64 869
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
171
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
26 626
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
38 072
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
6 165
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
817
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
5 348
2
Әлеуметтiк көмек
554 837
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
554 837
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
187 986
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
41 022
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 140
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
42 186
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 446
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
68 235
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

14 276
9
Прочие услуги в области образования
1 019 582
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 019 582
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14 067
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
37 500
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
414 850
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 124
012
Капитальные расходы государственного органа
6 000
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей) оставшегося без попечения родителей
56 893
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
17 255
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
471 893
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
670 830
1
Социальное обеспечение
71 034
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
64 869
005
Государственная адресная социальная помощь
171
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
26 626
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
38 072
464
Отдел образования района (города областного значения)
6 165
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
817
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
5 348
2
Социальная помощь
554 837
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
554 837
002
Программа занятости
187 986
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
41 022
006
Оказание жилищной помощи
1 140
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42 186
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 446
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
68 235
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

Қарасай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-3 шешімімен бекітілген 4-қосымша
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер тізбесі
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Барлығы
289 872
1
"Қарасай ауданының Ұмтыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
27 209
2
"Қарасай ауданының Үшқоңыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
35 718
3
"Қарасай ауданының Елтай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
31 219
4
"Қарасай ауданының Райымбек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
35 029
5
"Қарасай ауданының Жаңашамалған ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
16 909
6
"Қарасай ауданының Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
22 134
7
"Қарасай ауданының Іргелі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
19 496
8
"Қарасай ауданының Қаскелең қалалық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
74 378
9
"Қарасай ауданының Бірінші Май ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5 434
10
"Қарасай ауданының Жандосов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
7 854
11
"Қарасай ауданының Әйтей ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
14 492

Приложение 4 утвержденное решением Карасайского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-3 "О бюджете Карасайского района на 2017-2019 годы"
Перечень трансфертов органам местного самоуправления
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего
289 872
1
Государственное учереждение "Аппарат акима Умтылского сельского округа Карасайского района"
27 209
2
Государственное учереждение "Аппарат акима Ушконурского сельского округа Карасайского района"
35 718
3
Государственное учереждение "Аппарат акима Елтайского сельского округа Карасайского района"
31 219
4
Государственное учереждение "Аппарат акима Раймбекского сельского округа Карасайского района"
35 029
5
Государственное учереждение "Аппарат акима Новочемолганского сельского округа Карасайского района"
16 909
6
Государственное учереждение "Аппарат акима Жамбылского сельского округа Карасайского района"
22 134
7
Государственное учереждение "Аппарат акима Иргелинского сельского округа Карасайского района"
19 496
8
Государственное учереждение "Аппарат акима Каскеленского городского округа Карасайского района"
74 378
9
Государственное учереждение "Аппарат акима Первомайского сельского округа Карасайского района"
5 434
10
Государственное учереждение "Аппарат акима Жандосовского сельского округа Карасайского района"
7 854
11
Государственное учереждение "Аппарат акима Айтейского сельского округа Карасайского района"
14 492