Қарасай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 31 қазандағы № 19-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 14 қарашада № 4365 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4046 тіркелген, 2017 жылдың 13 қаңтарында "Заман жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 23299956 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 12339034 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 149741 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 250000 мың теңге;
трансферттер түсімі 10561181 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2947113 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 7614068 мың теңге;
2) шығындар 23837032,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 50624 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 71474 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 20850 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 587700,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 587700,9 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-3 "О бюджете Карасайского района на 2017-2019 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 31 октября 2017 года № 19-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 ноября 2017 года № 4365
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата "О бюджете Карасайского района на 2017-2019 годы" от 22 декабря 2016 года № 10-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4046, опубликован 13 января 2017 года в газете "Заман жаршысы") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 23299956 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 12339034 тысяч тенге;
неналоговые поступления 149741 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 250000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 10561181 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2947113 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 7614068 тысяч тенге;
2) затраты 23837032,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 50624 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 71474 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 20850 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 587700,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 587700,9 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, қаржы, әлеуметтік-экономикалық даму, нарықтық құрылымдарды, экономика мен кәсіпкерлікті қалыптастыру жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қарасай аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Қ. Баяманов
Қарасай аудандық
мәслихатының хатшысы А. Көшкімбаев

3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По формированию бюджета, финансов, социально-экономического развития, рыночной структуры, экономики и предпринимательства".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Карасайского
районного маслихата К. Баяманов
Секретарь Карасайского
районного маслихата А. Кошкимбаев

Қарасай аудандық мәслихатының2017 жылғы "31" қазандағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 19-3 шешіміне 1-қосымша
Қарасай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-3 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Қарасай ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. Кiрiстер

Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от "31" октября 2017 года № 19-3 "О внесений изменений в решение Карасайского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-3 "О бюджете Карасайского района на 2017-2019 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Карасайского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-3 "О бюджете Карасайского района на 2017-2019 годы"
Бюджет Карасайского района на 2017 год
Категории
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Под класс
I. Доходы

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
74 402
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
20 850
021
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
53 552
Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы "31" қазандағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 19-3 шешіміне 2-қосымша
Қарасай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-3 шешімімен бекітілген 4-қосымша
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер тізбесі
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Барлығы
296 082
1
"Қарасай ауданының Ұмтыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
27 209
2
"Қарасай ауданының Үшқоңыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
32 718
3
"Қарасай ауданының Елтай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
31 219
4
"Қарасай ауданының Райымбек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
38 576
5
"Қарасай ауданының Жаңашамалған ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
18 880
6
"Қарасай ауданының Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
25 570
7
"Қарасай ауданының Іргелі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
19 752
8
"Қарасай ауданының Қаскелең қалалық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
74 378
9
"Қарасай ауданының Бірінші Май ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5 434
10
"Қарасай ауданының Жандосов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
7 854
11
"Қарасай ауданының Әйтей ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
14 492

452
Отдел финансов района (города областного значения)
74 402
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
20 850
021
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выделенных из местного бюджета
53 552
Приложение 2 к решению Карасайского районного маслихата от "31" октября 2017 года № 19-3 "О внесений изменений в решение Карасайского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-3 "О бюджете Карасайского района на 2017-2019 годы"
Приложение 4 утвержденное решением Карасайского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-3 "О бюджете Карасайского района на 2017-2019 годы"
Перечень трансфертов органам местного самоуправления
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего
296 082
1
Государственное учереждение "Аппарат акима Умтылского сельского округа Карасайского района"
27 209
2
Государственное учереждение "Аппарат акима Ушконурского сельского округа Карасайского района"
32 718
3
Государственное учереждение "Аппарат акима Елтайского сельского округа Карасайского района"
31 219
4
Государственное учереждение "Аппарат акима Раймбекского сельского округа Карасайского района"
38 576
5
Государственное учереждение "Аппарат акима Новочемолганского сельского округа Карасайского района"
18 880
6
Государственное учереждение "Аппарат акима Жамбылского сельского округа Карасайского района"
25 570
7
Государственное учереждение "Аппарат акима Иргелинского сельского округа Карасайского района"
19 752
8
Государственное учереждение "Аппарат акима Каскеленского городского округа Карасайского района"
74 378
9
Государственное учереждение "Аппарат акима Первомайского сельского округа Карасайского района"
5 434
10
Государственное учереждение "Аппарат акима Жандосовского сельского округа Карасайского района"
7 854
11
Государственное учереждение "Аппарат акима Айтейского сельского округа Карасайского района"
14 492