Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 23-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 5 қаңтарда № 4479 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Қаскелең қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3- қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 1079078 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 805024 мың теңге;
трансферттер түсімі 274054 мың теңге;
2) шығындар 1089678 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 10600 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 10600 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 27.11.2018 № 37-3 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018-2020 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6- қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 111108 мың теңге,оның ішінде:
салықтық түсімдер 75258 мың теңге;
трансферттер түсімі 35850 мың теңге;
2) шығындар 116944 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5836 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5836 мың теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 27.11.2018 № 37-3 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2018-2020 жылдарға арналған Елтай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9- қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 145377 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 94022 мың теңге;
трансферттер түсімі 51355 мың теңге;
2) шығындар 145377 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 27.11.2018 № 37-3 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджетах города,сельских округов Карасайского района на 2018-2020 годы
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 25 декабря 2017 года № 23-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 5 января 2018 года № 4479.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Каскелен на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 1079078 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 805024 тысячи тенге;
поступления трансфертов 274054 тысячи тенге;
2) затраты 1089678 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 10600 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 10600 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 27.11.2018 № 37-3 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 111108 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 75258 тысяч тенге;
поступления трансфертов 35850 тысяч тенге;
2) затраты 116944 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 5836 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5836 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 27.11.2018 № 37-3 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Утвердить бюджет Елтайского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 145377 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 94022 тысячи тенге;
поступления трансфертов 51355 тысяч тенге;
2) затраты 145377 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 27.11.2018 № 37-3 (вводится в действие с 01.01.2018).

4. 2018-2020 жылдарға арналған Жаңашамалған ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12- қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 171163 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 143396 мың теңге;
трансферттер түсімі 27767 мың теңге;
2) шығындар 172663 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1500 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1500 мың теңге.
Ескерту. 4 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 27.11.2018 № 37-3 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2018-2020 жылдарға арналған Райымбек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15- қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 392909 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 222412 мың теңге;
трансферттер түсімі 170497 мың теңге;
2) шығындар 393608 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 699 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 699 мың теңге.
Ескерту. 5 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 27.11.2018 № 37-3 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2018-2020 жылдарға арналған Бірінші май ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18- қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 61593 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 28930 мың теңге;
трансферттер түсімі 32663 мың теңге;
2) шығындар 62473 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 880 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 880 мың теңге.
Ескерту. 6 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 27.11.2018 № 37-3 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2018-2020 жылдарға арналған Жандосов ауылдық округінің бюджеті
тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21- қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 67122 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 47904 мың теңге;
трансферттер түсімі 19218 мың теңге;
2) шығындар 67392 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 270 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 270 мың теңге.

4. Утвердить бюджет Жанашамалганского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 171163 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 143396 тысяч тенге;
поступления трансфертов 27767 тысяч тенге;
2) затраты 172663 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 1500 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1500 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 27.11.2018 № 37-3 (вводится в действие с 01.01.2018).
5. Утвердить бюджет Райымбекского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 392909 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 222412 тысячи тенге;
поступления трансфертов 170497 тысяч тенге;
2) затраты 393608 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 699 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 699 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 27.11.2018 № 37-3 (вводится в действие с 01.01.2018).
6. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 61593 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 28930 тысяч тенге;
поступления трансфертов 32663 тысячи тенге;
2) затраты 62473 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 880 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 880 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 27.11.2018 № 37-3 (вводится в действие с 01.01.2018).
7.Утвердить бюджет Жандосовского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 67122 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 47904 тысячи тенге;
поступления трансфертов 19218 тысяч тенге;
2) затраты 67392 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 270 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 270 тысяч тенге.

4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 11 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 27.11.2018 № 37-3 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте қала, ауылдық округтері бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемі 1254504 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Қаскелең қаласы 603854 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі 40922 мың теңге;
Елтай ауылдық округі 51144 мың теңге;
Жаңашамалған ауылдық округі 100141 мың теңге;
Райымбек ауылдық округі 138837 мың теңге.
Бірінші май ауылдық округі 800 мың теңге;
Жандосов ауылдық округі 27065 мың теңге;
Ұмтыл ауылдық округі 74662 мың теңге;
Шамалған ауылдық округі 26265 мың теңге;
Іргелі ауылдық округі 177561 мың теңге;
Әйтей ауылдық округі 13253 мың теңге.

4) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 27.11.2018 № 37-3 (вводится в действие с 01.01.2018).
12. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объем бюджетных изъятий из бюджета города, сельских округов в районный бюджет в сумме 1254504 тысячи тенге, в том числе:
Города Каскелен 603854 тысячи тенге;
Жамбылского сельского округа 40922 тысячи тенге;
Елтайского сельского округа 51144 тысячи тенге;
Жанашамалганского сельского округа 100141 тысяча тенге;
Райымбекского сельского округа 138837 тысяч тенге;
Первомайского сельского округа 800 тысяч тенге;
Жандосовского сельского округа 27065 тысяч тенге;
Умтылский сельского округа 74662 тысячи тенге;
Шамалганского сельского округа 26265 тысяч тенге;
Иргелинского сельского округа 177561 тысяча тенге;
Айтейского сельского округа 13253 тысячи тенге.

Ескерту. 12 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 27.11.2018 № 37-3 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихаттың "Бюджет, қаржы, әлеуметтік-экономикалық даму, нарықтық құрылымдарды, экономика мен кәсіпкерлікті қалыптастыру жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
14. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының сессия төрағасы Б. Айнабеков
Қарасай аудандық мәслихатының хатшысы А. Көшкімбаев

Сноска. Пункт 12 в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 27.11.2018 № 37-3 (вводится в действие с 01.01.2018).
13. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Карасайского районного маслихата "По формированию бюджета, финансов, социально-экономического развития, рыночной структуры, экономики и предпринимательства".
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Карасайского
районного маслихата Б. Айнабеков
Секретарь Карасайского районного маслихата А. Кошкимбаев

Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы "25" желтоқсандағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 23-3 шешімі 1-қосымша
Қаскелең қаласының 2018 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 27.11.2018 № 37-3 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Атауы
Кіші сыныбы
І. Кірістер

Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от "25" декабря 2017 года № 23-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2018-2020 годы"
Бюджет города Каскелен на 2018 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 27.11.2018 № 37-3 (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы "25" желтоқсандағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-3 шешіміне 3-қосымша
Қаскелең қаласының 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 3 к решению Карасайского районного маслихата от "25" декабря 2017 года № 23-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2018-2020 годы"
Бюджет города Каскелен на 2020 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы