Кербұлақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-68 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 21-117 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 14 желтоқсанда № 4418 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының "Кербұлақ ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 11-68 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4041 тіркелген, 2017 жылдың 6 қаңтарында аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 017 139 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 405 577 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 13 716 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 10 666 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 587 180 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 999 866 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 354 554 мың теңге;
субвенциялар 4 232 760 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 11-68 "О бюджете Кербулакского района на 2017-2019 годы"
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 11 декабря 2017 года № 21-117. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 декабря 2017 года № 4418
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата "О бюджете Кербулакского района на 2017-2019 годы" от 22 декабря 2016 года № 11-68 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4041, опубликован 6 января 2017 года в районной газете "Кербулак жулдызы") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 6 017 139 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 405 577 тысяча тенге;
неналоговые поступления 13 716 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 10 666 тысячи тенге;
поступление трансфертов 5 587 180 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 999 866 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 354 554 тысяч тенге;
субвенции 4 232 760 тысячи тенге;

2) шығындар 6 043 913 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 271 668 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 296 688 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 25 020 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 298 442 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 298 442 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

2) затраты 6 043 913 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 271 668 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 296 688 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 25 020 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 298 442 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 298 442 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кербұлақ аудандық мәслихатының "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, кіші және орта кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көгалдандыру және халыққа қызмет көрсету жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық мәслихатының сессия төрағасы Б.Есимов
Кербұлақ аудандық мәслихатының хатшысы Б. Рысбеков

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кербулакского районного маслихата "По экономике и бюджету района, налогу, поддержке малого и среднего предпринимательства, коммунальному хозяйству, озеленению и оказанию услуг населению".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Кербулакского
районного маслихата Б. Есимов
Секретарь Кербулакского
районного маслихата Б. Рысбеков