Кербұлақ ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 22-130 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 9 қаңтарда № 4496 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Алтынемел ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 20 598 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 498 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1 403 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 14 697 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 14 697 мың теңге;
2) шығындар 20 598 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 26.11.2018 № 41-223 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018-2020 жылдарға арналған Жайнақ батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 53 156 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 918 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 2 300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 46 938 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 31 254 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 15 684 мың теңге;
2) шығындар 53 156 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 26.11.2018 № 41-223 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджетах сельских округов Кербулакского района на 2018-2020 годы
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 25 декабря 2017 года № 22-130. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 9 января 2018 года № 4496.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Алтынемелского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 20 598 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 498 тысяч тенге;
неналоговые поступления 1 403 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 14 697 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 14 697 тысяч тенге;
2) затраты 20 598 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 26.11.2018 № 41-223 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет Жайнак батырского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 53 156 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 918 тысяч тенге;
неналоговые поступления 2 300 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 46 938 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 31 254 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 15 684 тысячи тенге;
2) затраты 53 156 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 26.11.2018 № 41-223 (вводится в действие с 01.01.2018).

3. 2018-2020 жылдарға арналған Қоғалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 88 526 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 18 121 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 4 863 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 65 542 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 36 869 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 28 673 мың теңге;
2) шығындар 88 526 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 26.11.2018 № 41-223 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2018-2020 жылдарға арналған Талдыбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 17 249 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 747 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 10 496 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 10 496 мың теңге;
2) шығындар 17 249 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 4 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 26.11.2018 № 41-223 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2018-2020 жылдарға арналған Шұбар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 50 465 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 574 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 45 891 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 30 842 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 15 049 мың теңге;
2) шығындар 50 465 мың теңге;

3. Утвердить бюджет Когалинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 88 526 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 18 121 тысяч тенге;
неналоговые поступления 4 863 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 65 542 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 36 869 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 28 673 тысячи тенге;
2) затраты 88 526 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 26.11.2018 № 41-223 (вводится в действие с 01.01.2018).
4. Утвердить бюджет Талдыбулакского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 17 249 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 747 тысяча тенге;
неналоговые поступления 6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 10 496 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 10 496 тысячи тенге;
2) затраты 17 249 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 26.11.2018 № 41-223 (вводится в действие с 01.01.2018).
5. Утвердить бюджет Шубарского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 50 465 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 574 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 45 891 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 30 842 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 15 049 тысяч тенге;
2) затраты 50 465 тысяча тенге;

4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 10 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 26.11.2018 № 41-223 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кербұлақ аудандық мәслихатының "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, кіші және орта кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көгалдандыру және халыққа қызмет көрсету жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 26.11.2018 № 41-223 (вводится в действие с 01.01.2018).
11. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кербулакского районного маслихата "По экономике и бюджету района, налогу, поддержке малого и среднего предпринимательства, коммунального хозяйства, озеленению и оказанию услуг населению".

12. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық мәслихатының
сессия төрағасы К. Толыбаев
Кербұлақ аудандық мәслихатының
хатшысы Б. Рысбеков
Кербұлақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" №22-130 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Алтынемел ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 26.11.2018 № 41-223 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5

12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Кербулакского
районного маслихата К. Толыбаев
Секретарь Кербулакского
районного маслихата Б. Рысбеков
Приложение 1 к решению Кербулакского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 22-130 "О бюджетах сельских округов Кербулакского района на 2018 -2020 годы"
Бюджет Алтынемелского сельского округа на 2018 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 26.11.2018 № 41-223 (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5