Көксу ауданы мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 12-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 маусымдағы № 17-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 16 маусымда № 4231 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 12-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4043 тіркелген, 2017 жылдың 13 қаңтарында аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5713230 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 211924 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 11417 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 4390 мың теңге;
трансферттер түсімі 5485499 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1057066 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 840403 мың теңге;
субвенциялар 3588030 мың теңге;
2) шығындар 5729122 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 5232 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 34035 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 28803 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 21124 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 21124 мың теңге.".

О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 22 декабря 2016 года № 12-1 "О бюджете Коксуского района на 2017-2019 годы"
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 12 июня 2017 года № 17-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 июня 2017 года № 4231
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 12-1 "О бюджете Коксуского района на 2017-2019 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4043, опубликован 13 января 2017 года в районной газете "Нурлы Коксу") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 5713230 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 211924 тысяч тенге;
неналоговые поступления 11417 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 4390 тысячи тенге;
поступления трансфертов 5485499 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1057066 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 840403 тысяч тенге;
субвенции 3588030 тысяч тенге;
2) затраты 5729122 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 5232 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 34035 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 28803 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 21124 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 21124 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихатының "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының
сессия төрағасы Б. Егинбаев
Көксу ауданы мәслихатының
хатшысы А. Досымбеков

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Коксуского района "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
маслихата Коксуского района Б. Егинбаев
Секретарь маслихата
Коксуского района А. Досымбеков

Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы "12" маусым "Көксу ауданы мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 12-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 17-1 шешіміне қосымша
Көксу ауданы мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 12-1 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Көксу ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың тенге)
Сынып
Iшкi сынып
Атауы
I. Кірістер

Приложение к решению маслихата Коксуского района "12" июня 2017 года № 17-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 12-1 "О бюджете Коксуского района на 2017-2019 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 12-1 "О бюджете Коксуского района на 2017-2019 годы"
Бюджет Коксуского района на 2017 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы