Көксу ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 маусымдағы № 17-8 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 27 маусымда № 4257 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Көксу ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихаты аппаратының басшысы Кожабергенов Айдар Кожабековичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының
сессия төрағасы Б. Егинбаев
Көксу ауданы
мәслихатының хатшысы А. Досымбеков
Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы "12" маусымдағы № 17-8 шешіміне қосымша
Көксу ауданы мәслихатының күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдердің тізбесі
1. "Көксу ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 49-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3642 тіркелген, 2016 жылдың 15 қаңтарында аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған);
2. "Көксу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы № 49-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 5 ақпандағы № 52-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3709 тіркелген, 2016 жылдың 19 ақпанында аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған);
3. "Көксу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы № 49-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 24 наурыздағы № 1-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3768 тіркелген, 2016 жылдың 8 сәуірінде аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған);
4. "Көксу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы № 49-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 20 мамырдағы № 4-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3865 тіркелген, 2016 жылдың 10 маусымында аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған);
5. "Көксу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы № 49-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 21 шілдедегі № 7-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3918 тіркелген, 2016 жылдың 5 тамызында аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата Коксуского района
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 12 июня 2017 года № 17-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 июня 2017 года № 4257
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата Коксуского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата маслихата Коксуского района Кожабергенова Айдара Кожабековича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата
Коксуского района Б. Егинбаев
Секретарь маслихата
Коксуского района А. Досымбеков
Приложение к решению маслихата Коксуского района от "12" июня 2017 года № 17-8
Перечень некоторых решений маслихата Коксуского района признаваемых утратившими силу
1. "О бюджете Коксуского района на 2016-2018 годы" от 21 декабря 2015 года № 49-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3642, опубликован 15 января 2016 года в районной газете "Нурлы Коксу");
2. "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 49-1 "О бюджете Коксуского района на 2016-2018 годы" от 5 февраля 2016 года № 52-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3709, опубликован 19 февраля 2016 года в районной газете "Нурлы Коксу");
3. "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 49-1 "О бюджете Коксуского района на 2016-2018 годы" от 24 марта 2016 года № 1-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3768, опубликован 8 апреля 2016 года в районной газете "Нурлы Коксу");
4. "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 49-1 "О бюджете Коксуского района на 2016-2018 годы" от 20 мая 2016 года № 4-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3865, опубликован 10 июня 2016 года в районной газете "Нурлы Коксу");
5. "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 49-1 "О бюджете Коксуского района на 2016-2018 годы" от 21 июля 2016 года № 7-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3918, опубликован 5 августа 2016 года в районной газете "Нурлы Коксу");

6. "Көксу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы № 49-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 27 қазандағы № 10-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3998 тіркелген, 2016 жылдың 18 қарашасында аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған).

6. "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 49-1 "О бюджете Коксуского района на 2016-2018 годы" от 27 октября 2016 года № 10-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3998, опубликован 18 ноября 2016 года в районной газете "Нурлы Коксу").