Көксу ауданы мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 12-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 18 тамыздағы № 19-2 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 29 тамызда № 4318 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 12-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4043 тіркелген, 2017 жылдың 13 қаңтарында аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5677992 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 228680 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 11797 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 3254 мың теңге;
трансферттер түсімі 5434261 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1036766 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 809465 мың теңге;
субвенциялар 3588030 мың теңге;
2) шығындар 5693884 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 5232 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 34035 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 28803 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 21124 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 21124 мың теңге.".

О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 22 декабря 2016 года № 12-1 "О бюджете Коксуского района на 2017-2019 годы"
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 18 августа 2017 года № 19-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 августа 2017 года № 4318
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коксуского районного маслихата "О бюджете Коксуского района на 2017-2019 годы" от 22 декабря 2016 года № 12-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4043, опубликован 13 января 2017 года в районной газете "Нурлы Коксу") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 5677992 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 228680 тысяч тенге;
неналоговые поступления тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 3254 тысячи тенге;
поступления трансфертов 5434261 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1036766 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 809465 тысяч тенге;
субвенции 3588030 тысяч тенге;
2) затраты 5693884 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 5232 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 34035 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 28803 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 21124 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 21124 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихатының "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының
сессия төрағасы Ғ. Байжұманов
Көксу ауданы мәслихатының
хатшысы А. Досымбеков

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Коксуского района "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
маслихата Коксуского района Г. Байжуманов
Секретарь маслихата
Коксуского района А. Досымбеков

Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы "18" тамыздағы "Көксу ауданы мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 12-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 19-2 шешіміне қосымша
Көксу ауданы мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 12-1 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Көксу ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың тенге)
Сынып
Iшкi сынып
Атауы
I. Кірістер

Приложение к решению маслихата Коксуского района "18" августа 2017 года № 19-2 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 12-1 "О бюджете Коксуского района на 2017-2019 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 12-1 "О бюджете Коксуского района на 2017-2019 годы"
Бюджет Коксуского района на 2017 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы