Көксу ауданы мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 12-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 3 қарашадағы № 22-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 14 қарашада № 4371 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 12-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4043 тіркелген, 2017 жылдың 13 қаңтарында аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5659563 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 234529 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 6592 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 2610 мың теңге;
трансферттер түсімі 5415832 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1070699 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 757103 мың теңге;
субвенциялар 3588030 мың теңге;
2) шығындар 5675455 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 5232 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 34035 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 28803 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 21124 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 21124 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 22 декабря 2016 года № 12-1 "О бюджете Коксуского района на 2017-2019 годы"
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 3 ноября 2017 года № 22-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 ноября 2017 года № 4371
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Коксуского района "О бюджете Коксуского района на 2017-2019 годы" от 22 декабря 2016 года № 12-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4043, опубликован 13 января 2017 года в районной газете "Нурлы Коксу") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 5659563 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 234529 тысяч тенге;
неналоговые поступления 6592 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 2610 тысячи тенге;
поступления трансфертов 5415832 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1070699 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 757103 тысяч тенге;
субвенции 3588030 тысяч тенге;
2) затраты 5675455 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 5232 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 34035 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 28803 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 21124 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 21124 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихатының "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының
сессия төрайымы И. Кан
Көксу ауданы мәслихаты
хатшысының міндетін
уақытша атқарушы М. Каблисанов
Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы " 3 " қарашадағы "Көксу ауданы мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 12-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 22-1 шешіміне қосымша

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Коксуского района "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
маслихата Коксуского
района И. Кан
Временно исполняющий
обязанности секретаря
маслихата Коксуского района М. Каблисанов
Приложение к решению маслихата Коксуского района " 3 " ноября 2017 года № 22-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 12-1 "О бюджете Коксуского района на 2017-2019 года