Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 25-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 9 қаңтарда № 4498 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 353 517 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 97 659 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 1 038 мың теңге;
трансферттер түсімі 254 820 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 227 383 мың теңге;
субвенциялар 27 437 мың теңге;
2) шығындар 353 517 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 29.11.2018 № 39-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018-2020 жылдарға арналған Жарлыөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 64 403 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 166 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 24 мың теңге;
трансферттер түсімі 60 213 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 44 414 мың теңге;
субвенциялар 15 799 мың теңге;
2) шығындар 64 403 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 29.11.2018 № 39-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2018-2020 жылдарға арналған Лабасы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 98 204 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8 340 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 269 мың теңге;

О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2018-2020 годы
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 26 декабря 2017 года № 25-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 9 января 2018 года № 4498.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 353 517 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 97 659 тысяч тенге;
неналоговые поступления 1 038 тысяч тенге;
поступления трансфертов 254 820 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 227 383 тысячи тенге;
субвенция 27 437 тысяч тенге;
2) затраты 353 517 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Коксуского районного маслихата Алматинской области от 29.11.2018 № 39-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет Жарлыозекского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 64 403 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 166 тысяч тенге;
неналоговые поступления 24 тысячи тенге;
поступления трансфертов 60 213 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 44 414 тысяч тенге;
субвенция 15 799 тысяч тенге;
2) затраты 64 403 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Коксуского районного маслихата Алматинской области от 29.11.2018 № 39-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Утвердить бюджет Лабасинского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 98 204 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 8 340 тысяч тенге;
неналоговые поступления 269 тысяч тенге;

Ескерту. 7 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 29.11.2018 № 39-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихатының "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
9. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының
сессия төрағасы О. Нуртаев
Көксу ауданы мәслихатының
хатшысы А. Досымбеков

Сноска. Пункт 7 в редакции решения Коксуского районного маслихата Алматинской области от 29.11.2018 № 39-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Коксуского района "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
маслихата Коксуского района О. Нуртаев
Секретарь маслихата
Коксуского района А. Досымбеков

Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы "26" желтоқсандағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 25-1 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 29.11.2018 № 39-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы
(мың тенге)
Сынып
Кішi сыныбы
Атауы
1. Кірістер
353517
1
Салықтық түсімдер

Приложение 1 к решению маслихата Коксуского района от "26" декабря 2017 года № 25-1 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Балпыкского сельского округа на 2018 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Коксуского районного маслихата Алматинской области от 29.11.2018 № 39-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы
353431
1
Налоговые поступления