Панфилов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 ақпандағы № 6-14-100 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 17 наурызда № 4147 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Панфилов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет және экономика, аграрлық кәсіпкерлік, өндіріс, жол және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Ж. Абилов
Аудандық мәслихат хатшысының
өкілеттілігін уақытша атқарушы Н. Нұрғалық
Панфилов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 ақпандағы № 6-14-100 шешімімен бекітілген қосымша
Панфилов аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдердің тізбесі
1. "Панфилов ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 5-57-385 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3644 тіркелген, 2016 жылдың 7 қаңтарында "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған);
2. "Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-57-385 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 1 ақпандағы № 5-60-396 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3708 тіркелген, 2016 жылдың 19 ақпанында "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған);
3. "Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-57-385 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 24 наурыздағы № 6-1-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3761 тіркелген, 2016 жылдың 8 сәуірінде "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған);
4. "Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-57-385 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 19 мамырдағы № 6-4-31 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3854 тіркелген, 2016 жылдың 1 маусымында "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған);
5. "Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-57-385 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 20 шілдедегі № 6-7-51 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3923 тіркелген, 2016 жылдың 5 тамызында "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Панфиловского районного маслихата
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 28 февраля 2017 года № 6-14-100. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 марта 2017 года № 4147
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Панфиловского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета и экономики, аграрного предпринимательства, производства, дорог и строительства".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата Ж. Абилов
Временно осуществляющий
полномочия секретаря районного
маслихата Н. Нургалык
Приложение утвержденное решением Панфиловского районного маслихата от 28 февраля 2017 года № 6-14-100
Перечень некоторых решений Панфиловского районного маслихата признаваемых утратившими силу
1. "О бюджете Панфиловского района на 2016-2018 годы" от 22 декабря 2015 года № 5-57-385 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3644, опубликован 7 января 2016 года в газете "Жаркент онири");
2. "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 5-57-385 "О бюджете Панфиловского района на 2016-2018 годы" от 1 февраля 2016 года № 5-60-396 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3708, опубликован 19 февраля 2016 года в газете "Жаркент онири");
3. "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 5-57-385 "О бюджете Панфиловского района на 2016-2018 годы" от 24 марта 2016 года № 6-1-7 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3761, опубликован 8 апреля 2016 года в газете "Жаркент онири");
4. "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 5-57-385 "О бюджете Панфиловского района на 2016-2018 годы" от 19 мая 2016 года № 6-4-31 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3854, опубликован 1 июня 2016 года в газете "Жаркент онири");
5. "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 5-57-385 "О бюджете Панфиловского района на 2016-2018 годы" от 20 июля 2016 года № 6-7-51 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3923, опубликован 5 августа 2016 года в газете "Жаркент онири");

6. "Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-57-385 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 26 қазандағы № 6-9-71 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3995 тіркелген, 2016 жылдың 18 қарашасында "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған).

6. "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 5-57-385 "О бюджете Панфиловского района на 2016-2018 годы" от 26 октября 2016 года № 6-9-71 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3995, опубликован 18 ноября 2016 года в газете "Жаркент онири").