Панфилов ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6-27-173 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 28 желтоқсанда № 4454 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 15248686 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2143551 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 24675 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 115557 мың теңге;
трансферттер түсімі 12964903 мың теңге;
2) шығындар 15335801 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 67360 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 82973 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 15613 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 154475 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 154475 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 20.11.2018 № 6-44-278 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте Жаркент қаласы бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюдың көлемі 272950 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 20.11.2018 № 6-44-278 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 277750 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Айдарлы ауылдық округіне 17378 мың теңге;
Басқұншы ауылдық округіне 21430 мың теңге;
Бірлік ауылдық округіне 21232 мың теңге;
Қоңырөлең ауылдық округіне 23227 мың теңге;
Көктал ауылдық округіне 26293 мың теңге;
Пенжім ауылдық округіне 22513 мың теңге;
Сарыбел ауылдық округіне 21474 мың теңге;
Талды ауылдық округіне 21109 мың теңге;
Үлкеншыған ауылдық округіне 24320 мың теңге;
Үшарал ауылдық округіне 25595 мың теңге;
Шолақай ауылдық округіне 19539 мың теңге;
Үлкенағаш ауылдық округіне 16649 мың теңге;
Жаскент ауылдық округіне 16991 мың теңге.

О бюджете Панфиловского района на 2018-2020 годы
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 22 декабря 2017 года № 6-27-173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 декабря 2017 года № 4454.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 15248686 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2143551 тысяча тенге;
неналоговые поступления 24675 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 115557 тысяч тенге;
поступления трансфертов 12964903 тысячи тенге;
2) затраты 15335801 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 67360 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 82973 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 15613 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 154475 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 154475 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 20.11.2018 № 6-44-278 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объем бюджетных изъятий из бюджета города Жаркент в районной бюджет в сумме 272950 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 20.11.2018 № 6-44-278 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 277750 тысяч тенге, в том числе:
Айдарлинскому сельскому округу 17378 тысяч тенге;
Баскунчинскому сельскому округу 21430 тысяч тенге;
Бирликскому сельскому округу 21232 тысячи тенге;
Конуроленскому сельскому округу 23227 тысяч тенге;
Кокталскому сельскому округу 26293 тысячи тенге;
Пиджимскому сельскому округу 22513 тысячи тенге;
Сарыбельскому сельскому округу 21474 тысячи тенге;
Талдинскому сельскому округу 21109 тысяч тенге;
Улкеншыганскому сельскому округу 24320 тысяч тенге;
Ушаралскому сельскому округу 25595 тысяч тенге;
Шолакайскому сельскому округу 19539 тысяч тенге;
Улкенагашскому сельскому округу 16649 тысяч тенге;
Жаскентскому сельскому округу 16991 тысяча тенге.

4. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық маңызы бар қаланың, ауылдық округтердің бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру.
Көрсетілген трансферттерді аудандық маңызы бар қаланың, ауылдық округтердің бюджеттеріне бөлу Панфилов ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.

4. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, сельских округов, в том числе на:
реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
реализацию мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года.
Распределение указанных трансфертов бюджетам города районного значения, сельских округов определяются на основании постановления акимата Панфиловского района.

5. Панфилов ауданы әкімдігінің 2018 жылға арналған резерві 13960 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 5 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 20.11.2018 № 6-44-278 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2018 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес белгіленсін.

5. Утвердить резерв акимата Панфиловского района на 2018 год в сумме 13960 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 20.11.2018 № № 6-44-278 (вводится в действие с 01.01.2018).
6. Установить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2018 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.

7. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
8. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының
сессиясы төрағасы Е. Сұлтанов
Панфилов аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Шоқпаров
Панфилов аудандық мәслихатының 2017 жылғы "22" "желтоқсандағы" "Панфилов ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-27-173 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 20.11.2018 № 6-44-278 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

7. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрным, предпринимательства, производства, автомобильных дорог и строительства".
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Панфиловского районного
маслихата Е. Султанов
Секретарь Панфиловского
районного маслихата Е. Шокпаров
Приложение 1 к решению Панфиловского районного маслихата от "22" "декабря" 2017 года № 6-27-173 "О бюджете Панфиловского района на 2018-2020 годы"
Районный бюджет на 2018 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 20.11.2018 № 6-44-273 (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

22318
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
34200
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
257629
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
420
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
34339
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
475243
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
439965
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
718677
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
200761
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
195315
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
195315
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5446
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
5446
2
Әлеуметтiк көмек
474941
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
474941
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
237875
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
33870
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
95
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10640
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6766
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
60693
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
78312
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
46690
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
42975
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
42975
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35579
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3464
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

22318
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
34200
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
257629
012
Капитальные расходы государственного органа
420
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
34339
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
475243
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
439965
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
718677
1
Социальное обеспечение
200761
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
195315
005
Государственная адресная социальная помощь
195315
464
Отдел образования района (города областного значения)
5446
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
5446
2
Социальная помощь
474941
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
474941
002
Программа занятости
237875
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
33870
006
Оказание жилищной помощи
95
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10640
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6766
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
60693
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
78312
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
46690
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
42975
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
42975
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
35579
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3464
021
Капитальные расходы государственного органа